FunEasyLearn ile Dil Öğren v2.4.8 Premium APK

FunEasyLearn ile ÜCRETSİZ ve çevrim dışı olarak İngilizce, İspanyolca, Almanca, Çince, Fransızca, Rusça veya diğer 28 dilden herhangi birini öğren.

Eğlenceli ve kolay bir şekilde bir dili OKUMAYI 📖 YAZMAYI ✍ KONUŞMAYI 🗣 öğren. Tüm zamanların en büyük dil öğrenme kurslarını keşfet, bu sayede tüm okuma kurallarını, tüm gerekli kelimeleri ve tüm faydalı cümleleri kolayca öğrenebilirsin.

İçerikler:
🔠 ALFABE (Harfler + Tüm Okuma Kuralları + İstisnalar): yeni bir dilde her bir kelimeyi oku;
🆕 TÜM KELİMELER (sürekli güncellenen): 26 başlık ve 157 alt başlık altında sınıflandırılmış isimler, fiiller, sıfatlar;
🈚 5.000 CÜMLELER (sıklıkla kullanılan): her türlü günlük hayatı veya seyahat durumlarını kapsayan 20 başlık ve 120 alt başlıkta sınıflandırılmıştır.

34 dili öğrenebilirsiniz: İngilizce, Amerikan İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Romence, Rusça, Arapça, Brezilya Portekizcesi, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezya Dili, Felemenkçe, Fince, Geleneksel Çince, Hintçe, Hırvatça, İbranice, Japonca, Katalanca, Korece, Lehçe, Macarca, Norveççe, Portekizce, Slovakça, Slovence, Tay Dili, Türkçe, Ukraynaca, Yunanca.

Yukarıda listelenen diller 61 ana dilden öğrenilebilir: Afrika Dili, Arnavutça, Azerice, Belarusça, Bengalce, Estonca, Farsça, Filipince, Gürcüce, Habeşistan Dili, İgbo Dili, İrlandaca, İzlandaca, Kazakça, Letonca, Litvanyaca, Makedonca, Malezya Dili, Moğolca, Nepalce, Slovence, Svahili Dili, Sırpça, Urduca, Vietnamca ve 34 dil daha.

Neden FunEasyLearn uygulaması🦄?
FunEasyLearn’de tüm dil öğrenme sürecinin oluşturulması esnasında, bilimi kullanıyoruz, bu sayede kelimeleri ve cümleleri daha hızlı ezberleyebilirsin.
Dil öğrenme uygulamamızı geliştirmeye başladığımızda, en çok kullanilan 3.000 keli̇me’den ilham aldık. Kısa süre içinde, bir kelime dağarcığı geliştiricinin ve sohbet için kullanılan cümleler grubunun nasıl görünmesi gerektiğine dair kendi vizyonumuza sahip olduk.
Uzun bir dilbilim araştırmasından, her bir kelimenin ve cümlenin manüel sınıflandırmasından ve stratejik seçiminden sonra, eşsiz bir dil öğrenme sistemi oluşturduk. Bu öğrenme sistemi okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin etkili ve kolay bir yoludur.

İlerlemeni takip et, çiçekler ve arılar kazan ve onları ÜCRETSİZ üyelik için ödeme olarak kullan. Öğrendiğin her şeyi akıllıca gözden geçir ve FunEasyLearn lider tahtasının en tepesinde yer almak için sınavları geç.

En önemli özellikler🏅
★ Dünya çapından yeminli çevirmenler ve profesyonel ses sanatçıları ile oluşturulmuştur;
★ Hem çocuklar ve hem de yetişkinler tarafından beğenilecek elle çizilerek tasarlanan resimler;

FunEasyLearn ile bir dili öğren
Dünyanın herhangi bir yerinde bu zahmetsiz deneyime sahip ol. Bir lokantada nasıl sipariş vereceğini, nasıl yön soracağını, bir sohbeti nasıl devam ettireceğini, nasıl iş yapacağını ve doğru cümleleri ve ifadeleri nasıl söyleyeceğini öğren. Profesyonel ses kayıtlarımız ve Konuşma Tanıma ile yabancı bir dilde telaffuzunu geliştir.

FunEasyLearn’ün “Dil Öğren” uygulamasına, alfabeyi, pek çok kelimeyi ve konuşma kılavuzunu içeren bir sözlük de denilebilir. Çevrim dışı olarak öğren ve oyna. Bir dersi tamamlamaya zorlanmadan istediğin şeye çalış.

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 81 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments