Picsart v20.1.0 Premium Gold APK

PicsArt, mobil cihazlarda kullanabileceğiniz, hepsi bir arada fotoğraf ve video düzenleyisidir. Etkileyici fotoğraf efektlerine, çizim araçlarına, resim düzenleyicisine, kolaj yapıcısına, kameraya, fotoğraf filtrelerine, video düzenleyicisine, ücretsiz resim kitaplığına, yüz takaslı yüz düzenleyiciye erişin ve daha fazlasını yapın! Bugüne kadar 700 milyondan fazla indirme ile 2019 yılında dünya çapında en çok indirilen 14. uygulama ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ
Kırpma, germe ve klonlama için binlerce şaşırtıcı araç. Sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar ve kenarlıklardan oluşan tam bir kütüphane. İnce ayar için fırça modunu kullanın ve ayarlanabilir saydam katmanları kullanarak çift pozlama yapın. 100’den fazla yazı tipi, resimlere metin eklemeyi ve mem oluşturmayı kolaylaştırır.

VİDEO EDİTÖRÜ
En havalı fotoğraf özelliklerimizden bazıları artık video için etkinleştirildi. Eğlenceli filtreler ve çıkartmalar ekleyerek ve ardından sosyal medya için boyutunu ayarlayarak benzersiz hikayenizi hayata geçirin. Mesleki deneyim gerekmez!

TEKRAR
Düzenleme sürenizi yarıya indirin. Yeniden Oynatma, düzenleme adımlarını (baştan sona) görüntülemenizi ve her adımda yalnızca bir dokunuşla bunları kendi resminize kolayca uygulamanızı sağlar. Her adım beğeninize göre özelleştirilebilir. PicsArt topluluğu günde yüzlerce yeni Tekrar ekler ve yakın zamanda eklenen Tekrarlar her zaman kullanılabilir.

RESİMLERİ VE DÜZENLEMEYEN GÖRÜNTÜLERİ
PicsArt, mobil cihazlarda resim yeniden düzenlemeye izin veren ilk kişi oldu! #Freetoedit hashtag’i içeren herhangi bir fotoğrafla başlayın, istediğiniz şekilde düzenleyerek kişisel bir dokunuş ekleyin ve ardından PicsArt topluluğuyla tekrar paylaşın.

KROKİ
Herhangi bir selfie alın ve elle çizilmiş görünen bir kroki oluşturun. Çizim efekti, portrenizin ana hatlarını otomatik olarak algılar ve işi sizin için yapar. Arka plan ve çizgi rengini beğeninize göre değiştirin. Beş Sketch efekti mevcuttur.

PICSART GOLD
Altın ol! PicsArt’ın Gold aboneliği, BİNLERCE PREMIUM ÇIKARTMA, YAZI TİPİ, ÇERÇEVELER, KOLAJLAR VE MASKELERE erişim sağlar! Her zaman YENİ ÖZEL içerik ekliyoruz. Tüm bunlar reklamsız bir düzenleme deneyimi ile. Nominal aylık veya yıllık abonelik ücreti için 3.000 $ değerinin üzerinde içerik alın.

PicsArt Gold üyeliğinize ücretsiz deneme ile başlayın. Google Play hesabı başına bir deneme sürümünü sınırlayın. Deneme süresi sona erdiğinde sizden nominal bir abonelik ücreti alınır. Geçerli sürenin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece Gold aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Aboneliğiniz herhangi bir promosyon indirimine tabi ise indirim geçerli sürenin sonunda sona erer ve yenileme sonrasında standart ücretlendirilirsiniz. Üyeliğinizi yönetmek ve otomatik yenilemeyi kapatmak için Google Play’inize gidin. Satın alma onaylandığında Google Play’inizden ödeme alınacaktır. Şartlar ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: https://picsart.com/terms-and-conditions

ÜCRETSİZ ÇIKARTMALAR & ÇIKARTMA MAKİNESİ
PicsArt’ın Kesme Aracı, herhangi bir resimden özel Çıkartmalar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. 5 milyondan fazla ücretsiz kullanıcı yapımı Çıkartma ve küçük resim zaten uygulama içi olarak mevcuttur. Resimlere Çıkartmalar ekleyin (düzenleme başına 30+ Çıkartma), başkalarının resimlerini yeniden karıştırın ve paylaşın.

SİHİRLİ ETKİLER
PicsArt’ın Sihirli Efektleri, fotoğraflarınıza tek bir tıklamayla tam bir görünüm kazandırır. Galaxy, Rainbow, Flora ve White Ice gibi birkaç şaşırtıcı tasarım arasından seçim yapın.

KOLAJ MAKİNESİ VE GRİDLERİ
PicsArt’ın kolaj oluşturucu 100’den fazla ücretsiz, kullanımı kolay şablon sunar. Izgara tarzı, şablon veya serbest stil kolajlar yapın.

ÇİZİM
PicsArt Draw, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir.

ZORLUKLAR
PicsArt’ın Görevleri eğlenceli ve kolaydır! Her gün eklenen yeni zorluklar ilham bulmanın harika bir yoludur.

Bilgilendirme

  • Uygulamadaki gold/premium özelliklerin aktif olması için Picsart hesabıyla giriş yapmanız gerekmektedir.

Mod Özellikleri:

  • Gold / Premium özellikleri aktif.
  • Reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 56 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Faruk
Faruk
2 yıl önce

Pics Art Hesapı Derken

Bytutak
Bytutak
1 yıl önce

Yeni günceleme gelmicek mi şuan açılmıyor

oguz
oguz
1 yıl önce

Bu kullanılmıyor gold olarak?

Adamabak
1 yıl önce

Bu uygulamanın v15.9.11 sürümü gelmiş. Lütfen güncelleyin ve meşgul olmazsam telegram hesabı açıp sizinkine katılırım 🙂

PislikHerif
PislikHerif
1 yıl önce

Sürekli uygulamadan atıyor

Muhammed
Muhammed
1 yıl önce

Merhaba hocam ilk önce emekleriniz için teşekkürler. Benim bir sorum olacaktı uygulamayı güncelledim ingilizce oldu sildim en baştan yükledim gene İngilizce bunun bir caresi var mı acaba

BlaronN
BlaronN
1 yıl önce

Hocam uygulama galeriye kaydetmiyor neden olabilir acaba, nasıl fixlerim

Emrah T
Emrah T
1 yıl önce

Admin eline sağlık güncelleyebilir misin

pero
pero
1 yıl önce

siz varya siz mükemmelsniz kardeşim

Bytutak
Bytutak
9 ay önce

Picsart sürekli kullandığım programı fakat sürekli program atıyor kullanamıyor yeni güncelleme gelir mi. Veya ne zmana gelir yardımcı olurmusunuz

emre
emre
9 ay önce
Reply to  Bytutak

17,1,4 surumu kullan

Murtaza
Murtaza
8 ay önce

Yeni sürüm çıktı guncelleyebilir misin?