Survivalist: Invasion v0.0.240 MOD APK

Efsanevi kahraman bir sonraki göreve hazır – ama bu sefer sizin yardımınız olmadan kazanamayacak! Sadece birlikte okyanusta kaybedilen takımadaların tüm sırlarını açabilir ve dünyamızı ölümcül tehditten kurtarabilirsiniz.

Survivalist: invasion, gelişmiş RPG unsurları ile yeni ve heyecan verici bir hayatta kalma oyunudur. Kendinizi, güçlü gizli toplumların ve terör örgütlerinin insanlık tarihini önemli ölçüde değiştirebilecek deneyler yürüttüğü “cennet” tropik adalarında bulun. BM Bilinen olarak bilinen özel bir ajanla birlikte yola çıkın ve yakınlardaki küresel felaketi durdurun!

Hayatta kalma: istila, hayatta kalma oyunlarının klasik, zaman onurlu mekaniğine dayanır. Burada bölgeyi keşfetmeniz, kaynakları aramanız, silah ve ekipman üretmeniz, üssü inşa etmeniz ve güçlendirmeniz, geleneksel zombilerden süper güçlere sahip benzersiz mutant patronlara kadar çeşitli düşmanlarla yoğun dövüşlere girmeniz gerekecek. Hayatta kalma senin ellerinde.

Oyun ayrıca bazı ayrıntılı RPG bileşenleri ve büyüleyici bir hikaye sunuyor. Zırhınızı ve silahlarınızı geliştirin. Benzersiz karakterlerle tanışın ve görevlerini tamamlayın. Birkaç güçlü grubun yüzleşmesine katılın. Tehlikeler, bulmacalar ve korkunç keşiflerle dolu uzun bir yolculuğa hazır olun. Bu takımadalar dünyadaki en gizemli yerdir. Gizli bilim adamlarından Amerikan istihbarat ajanslarına kadar çok sayıda insan derinliklerinde gizlenen güçleri bastırmaya çalıştı. Ve dünyanın çoğu ülkesinde terör örgütü olarak tanınan sadece Küresel Devrim Ordusu başarılı oldu. Ama öyle mi? Yoksa ilk bakışta göründüğünden çok daha mı karmaşık?

Bunu bulmalısın. Ve böylesine zor bir mücadelede tek yardım, Birleşik Krallık, gizli bir ajan, eski bir komando, dövüş sanatları ustası olacak. Tavsiyelerini dinleyin, ancak kendi kararlarınızı verin – ve Survivalist adalarındaki zorlu hayatta kalma yasalarını öğrenin: istila!

Bilgilendirmeler – Kurulum

  • İndirme geç başlayabilir indirme başlayana kadar sayfayı kapatmayıp bekleyin. Tarayıcı olarak Chrome kullanmanız önerilir.
  • Modun düzgün çalışması için öncelikle orijinal oyunu Google Play’den kurup eğitimi geçmelisiniz. Ardından yüklü olanı silmeden üstüne MOD Apk’yi kurun.

MOD Özellikleri

  • Sınırsız para
  • Sınırsız enerji
  • Sınırsız araştırma puanı
  • Sınırsız craft
  • Ölümsüzlük

İndirme Linkleri [APK + OBB]

Dosya Boyutu: 381 MB

Bir Cevap Yazın