Gaia GPS v2023.9 Premium APK

1047 0

Gaia GPS ile navigasyon yapın, takip edin ve keşfedin. Dünya çapında milyonlarca insan Gaia GPS haritalarını sırt çantasına, yürüyüşe, avlamaya, kampa, kayaka ve sırt çantasını keşfetmeye kullanıyor.

Gaia GPS, Outside, Backpacker, Trail Runner ve New York Times gibi sayısız yayında yer aldı.

►► Sırt Çantasıyla

Gaia GPS ilk ve en önemlisi bir sırt çantası uygulamasıdır. Kapsamlı topo haritaları ve sırt çantasıyla harita katmanlarını, ayrıca güncel hava durumu yer paylaşımlarını kullanarak rotanızı görüntüleyin. Ardından, gezileri planlamak, kamp alanları ve ilgi noktalarını işaretlemek ve mesafe, yükseklik ve yükseklik değişimini ölçmek için akıllı yönlendirme araçlarını kullanın.

►► Günlük Yürüyüş

Hem yürüyüş navigasyon uygulaması hem de yürüyüşler bulmak için bir platform olan Gaia GPS, bir sonraki maceranızı keşfetmenize yardımcı olur. Ayrıca kendi parçalarınızı oluşturabilir, yorum bırakabilir ve topluluk kaynaklı yürüyüş veritabanına katkıda bulunabilirsiniz.

►► Avlanma

Gaia GPS, piyasadaki en kapsamlı av uygulamasıdır. Kamu ve özel arazi parselleri ile oyun yönetim birimlerine çapraz referans vererek özel avlanma haritaları oluşturun. Daha sonra, Yolsuz ve Yolsuz / Trailless yer paylaşımları ile, açılış gününde bile, yalnızlık bulmak için vahşi derinliklerine girin.

►► Kamp ve Overlanding

Hava durumu tahminleri, genel arazi verileri ve topluluk kaynaklı kamp beta ile bir kamp uygulaması olan Gaia GPS, her yerde bir kamp yeri bulmanıza yardımcı olur. Kamusal Alandaki dağınık kamp alanlarını görün ve özel kamp haritaları oluşturmak için yol işaretleri bırakın. Karayolu, 4×4 veya arazi yollarının çizilmesi için referans yol haritaları ve MVUM’lar.

►► Backcountry Kayak ve Dağcılık

Özel backcountry kayak haritaları oluşturmak, turlar planlamak ve çığ arazisinden kaçınmak için eğim açısı gölgelendirme ve 24, 48 ve 72 saatlik Kar Yağışı ve Yağış Tahmin tahminleri uygulayın. Gaia GPS backcountry güvenli kalmak için en iyi kayak uygulaması.

►► Dağ Bisikleti

Eller serbest navigasyon için Gaia GPS’i gidonlarınıza monte ederek daha hızlı gidin. Piyasadaki en iyi dağ bisikleti uygulaması ile hem kamu hem de özel arazide dağ bisikleti parkur haritaları erişin.

►► Profesyonel Kullanım: İtfaiyeciler, Arama Kurtarma ekipleri, Arazi Müdürü, GIS Techs ve Kılavuzları

Gaia GPS dış mekan profesyonelleri için tercih edilen nav uygulamasıdır. GPS koordinatlarına hızla gidin, son orman yangınlarını görüntüleyin ve yere daha hızlı bot almak için ekibinizle harita, parça ve gezi noktalarını paylaşın. Rehberler rotaları, kamp alanları ve su kaynaklarını işaretleyebilir ve bulması zor yaklaşımları ve inişleri müşterileri ve diğer rehberlerle paylaşabilir.

►► Üyelik Seviyeleri

Serbest Seviye – Varsayılan harita kaynağıyla sınırlı olacaksınız ve çevrimdışı kullanım için haritalar indiremeyeceksiniz.

Üye Seviye – Üye olarak, dünya çapında bir topo, yol ve uydu haritaları kataloğu indirebilirsiniz.

Premium Üye Seviyesi – Premium Üye Olarak, bu harita kaynaklarına da erişebilirsiniz:

• Resimli NatGeo Trails (Appalachian Trail, Colorado Trail ve John Muir Trail haritaları dahil)
• ESRI Dünya Uydu Görüntüleri
• NOAA hava durumu
• ABD Özel Arazi Mülkiyeti (parsellerin sahiplerinin adları ve adresleri dahil)
• ABD Avcılık Katmanları (GMU’lar, kamu arazileri ve son yangınlar dahil)
• ABD Motorlu Taşıt Kullanım Haritaları (MVUMs)
• Fransa IGN
• İsviçre Topo
• Backroads Mapbooks Kanada
• Tepe gölgelendirme, kontur çizgisi, eğim açısı ve diğer kaplamalar

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 128 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments