Greenify Donate 4.7.5b47500 APK

2013 En İyi Android Uygulamaları Lifehacker En Üst 1 Utility (http://goo.gl/1VMwnE) Seçme, Android Kurumu’nun İlk 3 En İyi Kök Uygulamalar (http://goo.gl/g0L0qZ).

“Agresif Doze” ve hatta root olmadan, Android 6+ pil tasarrufu en üst düzeye çıkarmak “Go Doz”! (Ayrıntılar ayarlarında açıklanmıştır)

Telefonunuzun veya tablet yüklü uygulamalar çok sonra hungrier yavaş ve pil olması gerektiğini asla. Greenify sayesinde cihazınız neredeyse sorunsuz çalışabilir ve ilk gün yaptığı lastingly olarak bunu vardı!

olduğunu belirlemeye yardımcı Greenify ve aktif benzersiz bir şekilde, cihazınızı kalmış veya pili kurmaya onları durdurmak için, onları kullanmadığınızda hazırda misbehaving uygulamaları koymak! ön planda çalıştırırken hala tam işlevsellik korurken Onlar sizin veya diğer uygulamalar tarafından açık başlatılması olmadan hiçbir şey yapamaz.

XDA forumunda (http://goo.gl/ZuLDnE) veya G + topluluğu (http://goo.gl/MoszF) ‘de hata bildiriminde bulunun.

Greenify HİÇ erişilebilirlik hizmetinin kabiliyetine rağmen, kişisel verileri toplar, sadece kış uykusu prosedürü otomatik hale getirmek bundan yararlanır.

ÖNEMLİ: Bir uygulamayı Greenifying tüm arkaplan işlevselliği (servis, periyodik görev, olay alıcısı, alarm, widget güncelleme, itme mesajı) Bu uygulamanın kış uykusu sırasında servis dışı olacağını farkında olduklarını ima Bu uygulamayı kullanırken hariç.

Onlara güvenmeyin sürece çalar saat uygulamaları, anında mesajlaşma uygulamaları greenify ASLA. Eğer dayayan hangi greenified uygulamaların etkisini doğrulamak lütfen.

Not: Otomatik kış uykusu çalışması için Greenify arka plan Çalışan hizmetleri ihtiyacı var. Bu tasarlanmış ve son derece hafif uygulanan ve neredeyse sıfır CPU ve pil tüketimi edilir.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 3,86 MB

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
musto
musto
2 yıl önce

nasıl yükleyeceğimizi yazmamışsın apk dosyası değil bu lisans dosyası

Batuhan
Batuhan
2 yıl önce

Apk dosyası değil malesef kontrol eder misiniz