Ucmate v60.7 Reklamsız MOD APK

2101 1

Ucmate, android için youtube video indirme uygulaması ve yalnızca İnternette video veya şarkı oynatmanıza izin vermeyen harika bir araçtır, hayır, aynı zamanda bunları bir düğmeye dokunarak doğrudan akıllı telefonunuza indirmenize de olanak tanır.

Herkes YouTube ve Spotify gibi araçlardan hoşlanır, ancak genellikle sundukları özellikler beklentilerinizin altında kalır veya ihtiyaçlarınızı karşılamaz. Ucmate, şarkıları ve videoları doğrudan arayüzünden oynatmak için çok ilginç bir bonusla birlikte bir youtube indirme uygulamasıdır: medyayı doğrudan akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Ucmate, kullanımı son derece kolay olan android için youtube video indirme uygulamasıdır, çünkü sadece içeriğini keşfetmeniz gerekir, trend videolar, tam filmler, sporlar … ve diğerleri gibi farklı kategoriler halinde düzenlenmiştir. İlgilendiğiniz video veya şarkıya tıklayın ve doğrudan uygulamadan oynatın veya işlemi başlatmak için İndir’e tıklayabilirsiniz.

Basit ve sezgisel arayüzü sayesinde herhangi bir kullanıcı Ucmate’den yararlanabilir. Bu, YouTube, Spotify, Jiosaavn, Netflix, SoundCloud, Facebook, Instagram’ın mükemmel birleşimidir. Android için ücretsiz youtube video indirici uygulamasını indirin.

Mod Özellikleri:

  • Reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 8 MB
Android 5.0 ve üzeri

1 comment

  1. Teşekkürler

Bir cevap yazın