Calm Sleep v0.117 Premium APK

86 0

Uyku problemi?
Sakin uyku, uykunuzu iyileştirecek veya kısa şekerlemelerinizi daha etkili hale getirecek rahatlatıcı uyku sesleri ve ortamları için dünyanın tek ücretsiz uyku uygulamasıdır. Uygulamamızdaki uyku sesleri, en iyi uyku uzmanları tarafından önerilir ve doğrulanır. Kaygıyı azaltan rahatlatıcı müzik aracılığıyla bu rehberli meditasyonu deneyin. Farkındalık elde etmek için 5 dakika, 10 dakika, 30 dakika, 60 dakika seanslar alabilen yeni başlayanlar için mükemmel bir hayat değiştiren uygulama.

Ana amacımız, siz uyurken veya kısa şekerlemelere hazırlanırken kendinizi rahat hissetmenizi sağlamaktır. İşyerinde bu kadar kısa kestirmeler yapmak veya uygun bir uyku çekmek, odaklanmanıza, nefes almanıza, sakin kalmanıza ve daha iyi bir gece uykusu için meditasyon ve farkındalık uygulayarak daha fazla kafa alanı yaratmanıza yardımcı olabilir. Sağlık ve mutluluk için mükemmel bir rehber olan bu uygulama, iş ve üretkenlik meditasyonu, hareket ve spor meditasyonu, öğrenci rehberli meditasyon sunar.

Sakin Uyku uygulaması, iyi bir uyku, hızlı ve güçlü şekerleme elde etmek isteyenler için mükemmel bir uyku uygulamasıdır ve ayrıca kullanıcının sorunsuz bir şekilde uyanmasına yardımcı olur. Sakin uyku uygulaması size daha iyi uyumayı, sorunsuz bir şekilde uyanmayı ve daha iyi bir kafa boşluğuna sahip olmak ve günlük yaşamdaki şeylere odaklanmak için güçlü bir hızlı şekerleme yapmayı öğretir. Uyku programları, yavaşlamalar, uyku müziği vb. ile iyi uyuyun. Temalı meditasyon için mini meditasyon kurslarına göz atın.

Sakin uyku uygulaması kullanıcılarının geçmiş meditasyon deneyimine sahip olmaları gerekmez, uygulamamız meditasyon ve güçlü uyku elde etmek için tüm temel bilgileri öğretecektir. Sakin uyku uygulaması şu konularda yardımcı olacaktır:

Güçlü şekerlemeler ve uyku
Daha İyi ve Kolay Uyku
Uykusuzluğu Gidermek
Ruh Halini ve Odağı İyileştirin
Kaygı ve strese yardımcı olmak
Sakin uyku uygulamasında 5 dakikadan 8 saate kadar uyku seansları vardır, böylece ihtiyacınıza göre mükemmel uzunluğu seçebilirsiniz. Pürüzsüz Alarm özelliği de uykudan sorunsuz bir şekilde uyanmanıza yardımcı olur.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 25 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments