nPerf v2.14.10 Premium APK

1277 0

Basit bir hız testinden fazlası, nPerf size en iyi ve kapsamlı 1 Gb/s hızlara kadar mobil bağlantı kalitesi ölçüm aracını getiriyor.

Tam QoS testi: Birkaç saniyede mobil cihazınızda veri hızınızı, gecikmenizi, ağda gezinme ve video akış hızınızı test edin.
Karşılaştırma fonksiyonu: Gerçek zamanlı bir barometre ile sonuçlarınızı her bir sağlayıcı için diğer kullanıcıların sonuçları ile karşılaştırın.
İnteraktif harita: Bölgenizdeki şebeke kapsama alanınızı ve taşıyıcıların performansını görün!
Ağ monitörü: Telefon ekranınızın üzerinden (durum çubuğu) hızınızdan anında haberdar oldun. Data paketi kullanımınızı raparorlar (bildirimlerde).

Bir kayar menü (üst sol köşede hamburger simgesi) her bir testi ayrı olarak başlatabilmenizi sağlar:
– Hız testi (speed test)
– Ağda gezinme testi – websitesi yükleme hızı
– Akış hızı

Tüm sonuçlarınız harita üzerinde test sonuçlarınız ile birlikte geçmişe kaydedilir. Testinizin kullanışlı bir özetini gösteren nPerf paylaşım resimleri ile sonuçlarınızı sosyal ağlarda kolayca paylaşın. Ayarları kullanarak arkaplan temanızı değiştirerek uygulamanızı kişiselleştirin.

nPerf ev yapımı son teknoloji ve dünya çapında, testleriniz için ihtiyaç duyduğunuz yüksek hızı sağlayabilen, yüksek hızlı sunuculara dayanır. nPerf ile, veri paketinizi aşmazsınız. Bir çok iyileştirme ile testler rakip hız testlerinin iki katı daha az veri kullanır. Ek olarak, uygulama ayarlarında belirlediğiniz eşik aşıldığında bu size bildirilecek.

Tüm bağlantı türleri 1 Gb/s hızlara kadar test edilebilir !
2G, 3G, 4G, 5G, Wimax, WiFi & Ethernet hız testi.
Tüm WiFi teknolojileri desteklenir. WiFi 802.11 a/b/g/ac çift-bant, üç-bant & dört-bant
Tüm LTE teknolojileri desteklenir. LTE, LTE Advanced çift-bant, üç-bant ve fazlası

Bağlantınızı test edin, bağlantı sorunlarını tanımlayın ve İnternet servis sağlayıcınızı ve taşıyıcınızı dürüst olmaya zorlayın!

İZİN DETAYLARI
Fotoğraf/Ortam/Dosyalara erişim Google Maps önbelleği ve paylaşım resmi depolaması için gereklidir. Diğer dosyalara hiçbir erişim yoktur.
Cihaz ID & çağrı bilgisi her bir cihaz için bir UUID (tanımlama kodu) oluşturma için kullanılır. Hiçbir kişisel bilgi kullanılmaz. IMEI, UUID oluşturmak için kullanılır ama hiçbir zaman hiçbir şekilde saklanmaz ya da iletilmez.

SİZE İHTİYACIMIZ VAR
Hız testi (speed test) sunucuları arıyoruz
Eğer bir yer sağlayıcı ya da ISS şirketini temsil ediyor ve nPerf projesini desteklemek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 17 MB
Android 4.1 ve üzeri

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments