Adguard v4.4.159 Premium APK

AdGuard, uygulamalarda ve tarayıcılarda reklamları root (kök dizin erişim) ayrıcalıkları olmaksızın bile engelleyen, gizliliğinizi koruyan ve uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olan eşsiz bir araçtır.Kolay kurulum ve kullanımın yanı sıra güçlü ve son derece özelleştirilebilir — bir reklam engelleyicide aradığınız herşeye sahiptir.

Reklamları heryerde engelleyin
Buna; video reklamlar, en sevdiğiniz uygulamalardaki, oyunlarınızdaki reklamlar ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web sitesi de dahil. Kullanılabilir durumdaki düzinelerce reklam filtresi, en yüksek filtreleme kalitesini garanti edebilmek için düzenli olarak güncellenir.

Kotanızdan tasarruf eder
Daha fazla reklam engellendikçe daha az reklam yüklenecek demektir. Daha az reklam yüklenmesi daha fazla kota tasarrufu demektir. AdGuard’ın basit matematiği! Kotanızı abartılı reklamların yüklenmesine harcamak yerine beğendiğiniz şeylere harcayın.

Kontrol tamamen sizde
Herşeyden önce bu sizin cihazınız, neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar verirsiniz. Geniş bir ayar menüsü — basitten ‘pro’ya kadar — ayrıca bir Uygulama Yöneticisi ile filtrelemeyi beğeninize göre düzenlemenize yardımcı olur.

MOD Özellikleri:

 • Premium özellikler aktif edildi.
 • Bütün reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 17 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

2 comments

 1. Nightl 12 sürümü varmıdır? Teşekkürler

 2. FotMob
  MovieBase
  Bundle
  Alarmy
  Wallcraft
  SnapTube
  SuperVPN

  Liste biraz (!) uzun oldu farkındayım ama buradaki çoğu uygulamayı düzenli olarak güncelliyordunuz zaten.
  Şimdiden çok teşekkür ederim 🙂 Başarılar..

Bir cevap yazın