adidas Training by Runtastic v4.21 Premium APK

Başlamak en zorudur, derler… Şimdi sen de kısa sürede yapabileceğin egzersizlerle hayallerindeki vücuda kavuşmaya hazır mısın?

Bunun için tek gereken birkaç dakika zaman ve tabii ki adidas Training uygulaması. Çalışmalara hemen bugün başla!

SENİN İHTİYAÇLARINA GÖRE DÜZENLENDİ
– Antrenman Oluştur: Şimdi aletsiz olarak dilediğin zaman, her yerde yapabileceğin kısa ve hedefe yönelik antrenmanlar oluştur! Başlamak sadece 7 dakikanı alacak! adidas Training uygulaması şimdi ister evde, ister spor salonunda, ister parkta senin kişisel Fitness antrenörün olmaya hazır!
– Kas yapmak, kilo vermek veya fitness seviyeni artırmak mı istiyorsun? adidas Training’deki onlarca antrenman planı ne güne duruyor? Fitness hedeflerine ulaşmak için bir planın olsun!
– Haftada 2, 3, 4 veya 5 gün vücut ağırlığı ve kuvvet antrenmanları yapabilirsin.
– Fitness seviyen ve ayıracağın vakite göre ayarlanacak kişisel antrenman planına başla. Kol, bacak, kalça veya göğüs bölgeleri için özel egzersizlerimizi dene.
– 180’in üstünde HD vücut ağırlığı egzersiz videosunda bir fitness antrenörü tarafından tüm egzersizlerin nasıl yapılacağını izle ve püf noktalarını öğren.

KOMBİNASYON İÇİN İDEAL
– Uygulamayı istersen tabletinde ya da Chromecast üzerinden büyük ekranda kullan.
– Kas antrenmanlarını bileğindeki Wear OS cihazıyla takip et. Tabii bunu yapabilmek için mobil uygulama cihazda yüklü olmalıdır.

Topluluğumuza katıl ve tüm dünyadan milyonlarca Fitness tutkunuyla aynı platformda yer al. Şimdi sunduğumuz kişiye özel vücut ağırlığı antrenmanları ile kilo vermek veya kas yapmak çok daha kolay!

Ful potansiyelini harekete geçir: Premium üyeliğin ile adidas Training and adidas Running uygulamalarındaki tüm Premium özelliklerden yararlan.

Hedeflerine ulaşabilmen bizim için çok önemli. Hayalindeki vücudu şimdi beraberce gerçeğe dönüştürelim!

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
  • SAP (Standalone APK) haline getirildi.
  • Gereksiz izinler / servisler kaldırıldı.
  • Analytics / Crashlytics devredışı bırakıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 71,4 MB
Android 5.0 ve üzeri

Bir Cevap Yazın