Adobe Premiere Rush v1.5.52.1170 Premium APK

EVRİMİÇİ VİDEOLARI ÇEK, DÜZENLE VE PAYLAŞ
Hepsi bir arada aygıtlar arası video düzenleyici Adobe Premiere Rush ile kanallarınızı sürekli harika bir akışla besleyin. Hız ve filtreler gibi video efektleriyle hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel görünümlü videolar oluşturun ve paylaşın. Ayrıca, telefon, tablet ve masaüstü gibi tüm cihazlarınızda çalışın.

Profesyonel uygulama içi kamera, yüksek kaliteli içerik yakalamanızı ve hemen düzenlemeye başlamanızı sağlar. Etkileyiciler, vloggerlar ve profesyoneller tarafından önerilen video düzenleyici ile videolara ücretsiz olarak müzik ve başlıklar ekleyin, otomatik katlama kullanın, seslendirmeler yapın ve çok parçalı zaman çizelgenizdeki kliplere video efektleri uygulayın. Uygulamadan YouTube, Facebook, Instagram ve Behance dahil olmak üzere favori sosyal sitelerinizi özelleştirmek ve paylaşmak için video ekran boyutunu kırpın. Üç dışa aktarma ile ücretsiz kullanın veya sınırsız paylaşım için yükseltin.

PRO-KALİTE VİDEO EDİTÖRÜ
Yerleşik profesyonel kamera işlevselliği, doğrudan uygulamadan yüksek kaliteli içerik yakalamanızı ve hemen filigran olmadan video düzenlemeye başlamanızı sağlar.

KOLAY DÜZENLEME
Video, ses, grafik ve fotoğrafları sürükleyip bırakarak düzenleyin. Sezgisel araçlar videoları kırpmanıza ve kırpmanıza, sesi ayarlamanıza, rengi geliştirmenize ve video efektleri, başlıklar, geçişler, seslendirmeler ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır.

MULTITRACK ZAMAN ÇİZELGESİ
Tonlarca yaratıcı esneklik için dört video ve üç ses parçası kullanarak videoları düzenleyin.

BAŞLIKLARIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ
Yerleşik şablonlara erişin
(bazıları animasyonlu) ve benzersiz bir şekilde kendiniz yapmak için rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirin. Adobe’de 100’lerden fazla ücretsiz hareketli grafik şablonuna göz atın
Stok ve filigran olmadan videolara ekleyin.

HARİKA SES
Videoya müzik ekleyin, ses kayıtlarını kaydedin ve ses dengeleme, gürültü azaltma ve otomatik kapanma için Adobe Sensei yapay zekası tarafından desteklenen gelişmiş araçları kullanın.

PAYLAŞIM İÇİN YAPILDI
Instagram ve YouTube da dahil olmak üzere sosyal medya için videoları kırpın. Farklı kanallar için videoları yataydan portreye ve kareye kolayca yeniden boyutlandırın. Rush ayrıca bir küçük resim seçmenize ve doğrudan uygulamadan birden fazla sosyal sitede yayınlamanıza olanak tanır.

OTOMATİK OLARAK BULUTLARA SİLİNDİ
Nerede olursanız olun veya hangi cihazı kullanıyor olursanız olun, en yeni videolarınız her zaman parmaklarınızın ucundadır – telefon, tablet veya masaüstü.

İŞİNİZİ DAHA FAZLA ALIN
Daha fazlasını yapmak istediğinizde, Rush filmlerinizi profesyonel film ve video düzenleme için sektör lideri yazılım olan Adobe Premiere Pro’da açın.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
  • 4K export’un kilidi açıldı.
  • modded by roosphx

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 148 MB
Android 9.0 ve üzeri & arm64

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments