Avocation v1.2.7 Unlocked APK

747 0

Yeni alışkanlıklara bağlı kalmak veya eski alışkanlıklarını kırmak ezici ve stresli olabilir. Eğlenceli bir deneyim haline gelmeye ne dersiniz? Evet, doğru okudunuz. Artık yorucu çizgiler, kendi kendine kısıtlamalar ve ulaşılamaz hedefler yok. Avocation, kendinizin daha iyi bir versiyonuna giderken size eşlik edecek çevrimdışı cep büyüme asistanınızdır. Amacımız size gün boyunca sadece birkaç dakikanızı ayıran küçük şeylerle ilgili olduğunu göstermektir. Kulağa basit geliyor, değil mi? Sizin için neler hazırladığımıza bir göz atın.
 
Avocation ile gününüzü planlayın: alışkanlıklarınızı oluşturun ve günlük rutinlerinizi düzenleyin. Alışkanlıklar, yapılacaklar listenize hızlı bir genel bakış sağlamak için daireler halinde görselleştirilir. Alışkanlık renklerini, simgeleri ve rutinlerini özelleştirin. Hatırlatmaya mı ihtiyacınız var? Bu bir sorun değil, her alışkanlık için ayrı bir bildirim planlayabilirsiniz. Her şey hazır mı? Tamamladıktan sonra alışkanlık çemberine dokunun ve ilerlemenizi görüntüleyin. Harikasın!
 
Avocation ile ilerlemenizi takip edin: alışkanlıkları tamamlayın ve günlük ve haftalık ilerleme genel görünümünüzü almak için istatistik ekranını görüntüleyin. Basit ve sezgisel: İlerleme, alışkanlık çevrelerinin her dokunuşuyla doldurulan bir su şişesi ile temsil edilir. Tamamlanmış olmasına rağmen dün bir alışkanlığa dokunmayı mı unuttunuz? Endişelenme, istatistiklerin güvende. Zaman dışı seyahat özelliği ile bir gün geri dönebilir ve tamamlanmış tüm alışkanlıkların işaretlendiğinden emin olabilirsiniz.
 
Avocation ile büyüyün: İlk alışkanlığınızı tamamlayın ve bebek bitkinizi yetiştirmeye başlayın. Bununla birlikte, bitkiler suya ihtiyaç duyar: istatistik şişeniz boşsa bitki büyümez!
 
Avocation ile öğrenin: Sizin için yarattığımız alışkanlıklar hakkında kısa ve eğlenceli dersler toplayın. Alışkanlık oluşumu ve gelişiminin arkasındaki bilimi keşfedecek, hedeflerinizi nasıl analiz edeceğinizi ve önceliklendireceğinizi öğrenecek, zihninizi akıllı, verimli değişikliklere ve daha fazlasına ayarlayacaksınız. Avocoach’umuz size yol boyunca yardımcı olacaktır.
 
Ücretsiz hesabınız sizi bekliyor, kayıt gerekmez! Derslere sınırsız erişim, 5 alışkanlık, zaman yolculuğu, özel hatırlatmalar ve çok daha fazlası! Sürekli yeni özellikler üzerinde çalışıyoruz. Bir alışkanlık yanlısı olmak ya da sadece bizim app zevk istiyorsanız, üyeliğimize abone olarak gelişimi destekleyebilirsiniz. Size daha özel alışkanlık renkleri, sınırsız alışkanlıklar ve bonus karma puanları sunuyoruz 🙂

MOD Özellikleri:

  • Ücretli özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 16,5 MB
Android 5.0 ve üzeri

Bir cevap yazın