Backdrops Wallpapers v4.52 Premium APK

İhtiyacınız olan tek duvar kağıdı. Arka Planlara merhaba deyin.

keşfetmek
Arka Plan ekibi tarafından evde hazırlanmış yüzlerce orijinal duvar kağıdını inceleyin. Cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış özel duvarların keyfini çıkarın. Bu arka planları başka hiçbir uygulamada bulamazsınız.

Sosyalleşelim
Aksiyona katılın ve duvar kağıtlarını kendiniz yükleyin. Kendi çalışmalarınızı veya fotoğraflarınızı paylaşın. Topluluk sekmesi için yalnızca yüksek kaliteli orijinal gönderimler onaylanacaktır. Bu, duvar kağıdınız olmaya değer eksiksiz bir fotoğraf koleksiyonu sağlar. Arka Plan ekibi, kamuya açık yüksek kaliteli fotoğraflar paylaşmanızla yan yana olacak.

Günün Duvarı
Yeni bir muamele için her gün tekrar gelin. Burası, yeni oluşturulan arka planları veya sadece bazı favorilerimizi sergilediğimiz yerdir. Kendi özgün çalışmanızın öne çıkmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Çeşitlilik yaşamın çeşnisidir
Malzeme, minimal, desenler, manzara, dış mekan, dünya görünümleri, soyut, fotoğrafçılık, geometrik, karanlık AMOLED dostu duvarlar ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli duvar kağıdı stillerinin ve tatlarının keyfini çıkarın.

Premium Koleksiyonlar
Daha da özgün tasarımlara erişmek için bonus koleksiyonların kilidini açın. Bu koleksiyonlar, Keşfet bölümüyle birlikte güncellenecektir. Daha fazla arka plan, sizin daha mutlu olmanız demektir.

Favoriler
Bazı kalpleri tıklayın ve kendi koleksiyonunuzu oluşturun. Hızlı erişim için tüm favorilerinizi elinizin altında bulundurun. Tercih ettiğiniz zamana göre favorilerinizin duvar kağıdınız olarak dönmesini sağlamak için Muzei ile birleştirin.

Favorilerinizi Senkronize Edin
Favoriler koleksiyonunuzu birden çok cihaz arasında senkronize etmek için Google ile oturum açın.

Çarpıcı kullanıcı arayüzü
Materyal göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir uygulamaya aşık olun. Bazı günlük göz şekerleri için Arka Planları sürekli olarak açın.

Pro’ya geçin
Going Pro, tamamen reklamsız bir deneyim ve “Keşfedin” duvar kağıtlarını kaydetme yeteneği gibi ekstra özelliklerin kilidini açar. Bu aynı zamanda, sürekli olarak yeni tasarımlarla güncelleyeceğimiz özel arka planlardan oluşan bir koleksiyon olan Pro Pack’in kilidini açar. Gelecekteki Pro özelliklerine erişim de kapsanmaktadır.

Günlük Güncelleme
Sizin için sürekli olarak yeni arka planlar tasarlıyor olacağız. Bu, uygulama içinde her gün yeni yüksek kaliteli içerik anlamına gelir.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 11 MB
Android 4.1 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments