Balance – Meditasyon & Uyku v1.84.0 Pro APK

1028 2

Dünyanın ilk kişiselleştirilmiş meditasyon programı ile stresinizi, uykunuzu ve daha fazlasını geliştirin.

Denge, kişisel meditasyon koçunuzdur. Her gün meditasyon deneyiminiz, hedefleriniz ve tercihleriniz hakkındaki soruları cevaplayacaksınız. Denge, binlerce dosyadan oluşan bir ses kütüphanesini kullanarak sizin için mükemmel olan günlük bir meditasyon oluşturur. Zamanla ne kadar çok şey paylaşırsanız, meditasyonlarınız o kadar kişiselleştirilmiş ve etkili hale gelir.

2021’in geri kalanı için herkese, uygulamayı indirdiğinizde otomatik olarak kullanılabilecek ücretsiz bir Balance yılı sunuyoruz.

Balance’ın günlük meditasyonları, hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik temel meditasyon becerilerini öğreten 10 günlük Planlar halinde düzenlenir. Gününüze nasıl farkındalık getireceğinizi keşfedecek, dikkat dağıtıcı şeyler arasında odaklanmanızı artıracak ve stresli anlarda derin bir rahatlama bulacaksınız.

Bekarlar, hareket halindeyken bile istediğiniz zaman kullanabileceğiniz küçük meditasyonlardır. Sabah meditasyonu ile nazikçe uyanın ve esneyin ve sonra nereye gittiğinize ve oraya nasıl geldiğinize göre özelleştirilmiş bir meditasyonla işe gidip gelmenizi daha az kaotik hale getirin. Animasyonlu nefes egzersizleriyle zihninizi temizleyin ve stresi azaltın, enerjiyi bulun ve hızlı Rahatlama, Enerji Verme ve Konsantrasyon meditasyonları ve daha pek çok şeyle odaklanmanızı artırın.

Yatmadan önce rahatlamanıza ve daha dinlendirici bir uyku bulmanıza yardımcı olmak için çift taraflı uyarım ve kontrollü solunumu kullanan türünün ilk örneği olan Uyku meditasyonlarımız, Uyku Seslerimiz ve Aşağı Rüzgar etkinliğimizle rahatlayacaksınız. Ayrıca yepyeni bir meditasyon deneyimi türü yaratmak için titreşimleri, ses efektlerini ve koç rehberliğini harmanlayan son teknoloji Sürükleyici Meditasyonları deneyimleyeceksiniz.

Nefesinize odaklanarak ve vücudunuzdaki hisleri fark ederek odaklanmanızı geliştireceğiniz ve endişenizi azaltacağınız Temeller Planımıza başlayın. Veya zaten sık sık meditasyon yapıyorsanız, meditasyon pratiğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olan Gelişmiş Planımızla başlayın. Ücretsiz yıllık üyeliğimizin bir katılımcısı olarak, 10 günlük kişiselleştirilmiş Planlardan oluşan eksiksiz kitaplığımıza, tüm hareket halindeki Bekârlarımıza ve daha fazlasına erişebileceksiniz.

DAHİL OLANLAR

– Ruh halinize, hedeflerinize, deneyiminize ve daha fazlasına göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş rehberli meditasyonlar
– Meditasyon becerilerinizi geliştirmenize ve derinleştirmenize yardımcı olacak 10 günlük Planlar
– Her andan daha fazlasını elde etmek için kullanabileceğiniz ısırık büyüklüğünde Tekli meditasyonlar
– Bir titreşim, ses efekti ve rehberlik karışımı ile rahatlamanıza yardımcı olacak türünün ilk örneği Sürükleyici Meditasyonlar
– Rahatlamanıza ve dinlendirici bir uykuya hazırlanmanıza yardımcı olacak araştırmaya dayalı aktiviteler
– Planlar, Bekarlar ve becerilerdeki ilerlemenizi ödüllendirmek için rozetler
– Özelleştirilebilir oturum süreleri
– Apple’ın Sağlık uygulamasıyla Mindful Minutes entegrasyonu
– Düzenli olarak eklenen yeni içerik
– Hızlı sakinleşme için animasyonlu nefes egzersizleri
– Uygulamanızı geliştirmek için 10 somut meditasyon tekniği: Nefes Odaklılık, Vücut Taraması, Etiketleme ve daha fazlası

Meditasyonda “herkese uyan tek beden” hiç kimseye uymaz. Hepimizin rahatlama, odaklanma, dinlenme ve mutluluk bulma yolları vardır. Mümkün olan binlerce yolla Denge, hedeflerinize, kendi yolunuzdan ulaşmanıza yardımcı olur.

MOD Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 120 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

2 comments

  1. Dil ingilizcr

    1. Olabilir

Bir cevap yazın