BetterMen – Home Workout v1.4.15 Pro APK

BetterMen: 30 Günlük Fitness Planner, Kasları Artırmak, kişisel eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Biraz kilo vermek ya da kilo vermek isteyin. Evde veya spor salonunda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak erkekler için nihai egzersiz uygulaması. Evdeki kolay antrenmanları ve spor salonu programları ile istediğiniz her yerde egzersiz yapabilirsiniz.

Evde kolayca kilo verebilir veya spor salonunda kas kazanabilir, altı paket abs alabilir, cebinizde kişisel bir eğitmen ile daha güçlü kollar ve çekirdek elde edebilirsiniz.

Video rehberli egzersiz, kilo kaybı veya kas kazanmak için özel yemek planları hepsi bir spor uygulamasında.

BetterMen uygulaması dijital kişisel antrenör deneyimi sunar ve egzersizlerinizi bir çentik alır. Eğer yalın, tesisatçı ve güçlü menünüzde ise o zaman bu tüm fitness ihtiyaçlarını karşılamak için aradığınız app.

Erkekler için egzersiz uygulamamızı indirerek tam olarak ne için pazarlık yaptığınızı elde edersiniz: kilo kaybı tam vücut egzersizleri, 30 günlük kilo kaybı zorlukları, yağ yakma, 6’lı karın kasları ve göğüs egzersizleri, bacak ve popo egzersiz programları sizi güçlendirmeye yönelik ve bir kas çekmeyi veya ayak bileğini burkulmanın ne anlama geldiğini unutmayacak en üst düzey ısınma ve germe rutinlerimizden bahsetmiyoruz. BetterMen uygulamasıyla maksimum fiziksel potansiyelinize ve rakipsiz sonuçlarınıza ulaşın.

Ayrıntılı video ve animasyon kılavuzlarımız her adımda size yol gösterecek ve her egzersizi maksimum sonuç için mümkün olan en kolay şekilde açıklayacaktır.

BetterMen uygulaması, egzersiz programlarınızı hedeflerinize göre uyarlar, ilerlemenizi ve ağırlık trendlerinizi izler, genel fitness tercihlerinizi bir esinti özelleştirir.

Ana Özellikler:
1. Video desteği ile Alıştırmalar;
2. Her alıştırma için metin talimatı ve animasyon;
3. Kaydetme ve ilerleme izlemek için yeteneği;
4. Fitness hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş öneriler;
5. Yüzlerce kilo kaybı veya kas geliştirme egzersizlerine sınırsız erişim.

BetterMen uygulaması, vücut bölümünden toplam vücut rutinlerine kadar çeşitli egzersizler içerir: atlama krikoları, burpees, dağcılar, egzersizi, atlama ağızları, gölge boksu, tahta, eşek ayakları, duvar oturması, tricep dips vb.

Vücut geliştirme ve kuvvet antrenmanı uygun şekilde yapıldığında en etkilidir. Bettermen uygulaması genel olarak 6’lı abs, çene düşürücü pazı ve heykel gövdesi almanıza yardımcı olacak en iyi egzersizleri sağlar. Erkekler için talep üzerine egzersiz uygulaması ile jacked ve kas inşa.

Bu uygulamayı neden indirmeyi düşünmeliyim?
– Zayıf göğüs, sıska kollar, ince bacaklar, bira göbeği, kasların nasıl oluşturulacağı ve kilo kaybı antrenmanları için egzersiz programları içerir.
– Hızlı, kolay ve etkili kas geliştirme egzersizleri.
– Özel kas yemek planları kazanır.
– Adam için spor uygulaması tasarımı.
– Yeni başlayanlar ve ileri düzey sporcular için iyi.
– İlerlemenizi takip edebilirsiniz.
– Her yerde kişisel antrenör ile egzersiz.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 6,58 MB
Android 6.0 ve üzeri

Bir Cevap Yazın