Bloomberg v5.80.0 Pro APK

Küresel iş dünyasına, borsa ve finans haberlerine ve bitcoin ve kripto para birimi gibi trend konulara kapsamlı erişim elde edin.

Kişisel portföyünüzü izlemek için uygulamayı özelleştirebilir ve küresel hisse senedi pozisyonları ve küresel iş ve finans profesyonelinin ihtiyaçlarını karşılayan özet finansal, ekonomik ve kurumsal bilgiler hakkında sürekli uyarılar alabilirsiniz.

Hisse senedi portföyünüzü izlemeniz veya sadece finansal haberleri keşfetmeniz gerekip gerekmediği, Bloomberg ihtiyaç duyduğunuz haberleri ve analizleri ihtiyacınız olan her yerde ve zamanda sağlar.

ÖZELLİKLERİ:

– Haberler: Piyasalar, Sektörler, Teknoloji, Politika, Lüks, Kişisel Finans, Görüş ve daha pek çok konuda öne çıkan ve trend olan hikayeler.

– Piyasa Verileri: Hisse Senedi Endeksleri, Vadeli İşlemler, Tahviller, Emtialar ve Para Birimleri dahil olmak üzere bölgeniz için kişiselleştirilebilir portföyünüzdeki en son piyasa verileri.

– İzleme Listesi: Kişisel İzleme Listelerinize / listelerinize bir güvenlik (hisse senetleri, yatırım fonları, ETF’ler, para birimleri, vb.) Ekleyerek portföyünüzü kolayca takip edin.

– Video: Herhangi bir Kablo veya Uydu aboneliğine ihtiyaç duymadan Bloomberg Television Live’ı izleyin. En iyi haber kategorileri için özel olarak seçilen öne çıkan videoları izleyin.

– Ses: Radyo programlarımızdan ve podcast’larımızdan Global Finans, İşletme, Ekonomi ve Yatırım’daki en akıllı isimlerle dünyanın dört bir yanından röportajları ve analizleri dinleyin.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif edildi.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 24 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
uğur
uğur
8 gün önce

açılmadan kapanıyor. çalışmıyor