CF.lumen v3.74 Pro APK

CF.lumen güneş veya özel yapılandırma konumuna dayalı Android cihazınızda renkleri uyarlar.

Not: Android 5,0 şimdi gereklidir. 4.4 KitKat destekleyen v3.16 kadar sürümler halen XDA parçacığı temin edilebilir (çok aşağıya bakınız). v3.60 beri performans düşüşü? performans modunu açın.

Varsayılan ayarları kullanırken Güneş battıktan, görünen büyük ölçüde göze yorgunluğunu azaltarak, daha sıcak bir renk tonu (alt renk sıcaklığı) alacak. Mavi ışık beynin uyanık kalmak istiyorum yapar ve daha düşük bir renk sıcaklıkları mavi miktarını azaltır görüntülenen; Akşam bu kullanarak geceleri uyanık tutmak için beynin çabayı azaltır.

Varsayılan olarak uyku saatlerinde kırmızı filtre kullanılır. Kırmızı gözlerini az suşları ve gece görüş korur.

Işık sensörü

ışık sensörü automagically rengini ayarlamak için kullanılabilir: Tam karanlıkta uyku filtreye geçiş veya parlak ışıklar altında günlük filtresi (genellikle hiçbiri) için.

ışık sensörü kalitesi cihazlar arasında çılgınca değişir, çünkü bir kalibrasyon seçeneği denemeye sağlanmıştır.

Renk filtreler

Birkaç filtreler sağlanmaktadır. Bir rengin adını olanlar (yeşil, kırmızı, mavi, …) o renklere görüntülenmesini sınırlamak, ama sonra, ilk gri tonlama seçilen renk seviyelerinde bu görüntüyü göstermek için görüntülenen görüntü dönüştürmek yoktur. Bu başka türlü kayıp olacağını ayrıntıları korur.

Gri tonlama, ters renkler, sıcaklık ayarı ve özel R / G / B ayar filtreleri de sağlanmaktadır.

renk körlüğünün

ana renk filtresi ayarı da protanopi / anomali, dötoranopi / anomali ve tritanopia / anomalisi için ayarları ile renk körlüğünün arttırılması için bir seçenek vardır. Teoride Bu seçenekler netlik ve renk detay geliştirmek.

Hiçbir iddiaları bu filtrelerin etkinliği yapılır. Bu filtreler, CF.lumen sadece onları içeren Google mühendisleri tarafından düşünüldü.

Pro sürümü

CF.lumen Pro gelişmeleri destekleyecek , (emin öncelikle yapılandırmayı test yapmak) cihazı açılışta başlatmak için bu seçeneği kilidini, tüm nags kaldırmak ve bildirim kilidini yükseltme seçenekler. Ayrıca, Tasker entegrasyonu sağlar.

Pro modunda, bildirim bildirim yalnızca gösterir modu etkinleştirildiğinde bir renk filtresi etkin olduğunda hızlı bir şekilde geçerli filtreyi devre dışı bırakmak veya uyku moduna ve bildirimi geçiş yapabilirsiniz kullanışlı düğmeler ekler .

olmayan Pro modunda, bildirim yalnızca Pro yükseltmek ister. O bildirim sizi rahatsız sadece orada görünebilir, ama aslında rastgele tüm çalışmaları dikkat çekici arka plan hizmeti öldürmekten Android’i engeller. > Uygulamalar – -> CF.lumen ve unticking bildirimleri Show öldürülen hizmet Ayarlar giderek yapılabilir almadan ondan kurtulmak.

Sahip Chainfire3D Pro (eski) yüklü Pro sağlayacaktır.

Performans

renk filtresi etkin olduğunda, herhangi bir fark performans etkisi olmamalıdır. Bir filtre aktif olduğunda, darbe cihaza göre değişir ve ne yapıyorsun. Test ettiğimiz bazı cihazlarda da hiç performans etkisi yoktu, başkalarına biraz fark oldu. Aynı zamanda kullanımda sürücüsüne bağlıdır.

Gelecek

Android’in render sistemi zamanla değişen unutmayın. Bu uygulama sadece bir düzeltme olasılığı olmadan, gelecekteki Android sürümleri üzerinde çalışan vermeyebilir farkında olmalıdır.

Korku izinler

Bugüne kadar en çok izinleri konumunu ayarlamak ve Google In-App Alımları sağlamak için Play sadece Google Maps için kullanılır. Ne bilgiler Google bileşenleri yapmak gibi herhangi bir hak iddia edemez veya Google sunucularına göndermek yok, ama hiçbir bilgi bana veya (Google daha) başka kimseye gönderilir.

Diğer

Gelişmiş kullanıcı daha fazla bilgi, tartışma ve destek, XDA-Developers bu uygulamanın thread bulunabilir: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=51779367

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 1 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments