Citra 3DS Emulator v89204de7b Premium APK

Citra, Android için bir Nintendo 3DS emülatörüdür ve telefonunuzda en sevdiğiniz 3DS oyunlarını oynamanıza izin verir! Özellikler:

– Yüzlerce Nintendo 3DS oyunuyla uyumluluk
– Çözünürlük ölçekleme ve doku filtreleme gibi gelişmiş grafikler (bu isteğe bağlı özellikler en üst düzey cihazlarda en iyi sonucu verir)
– Kamera, mikrofon ve hareket kontrolleri gibi çeşitli yerleşik 3DS özellikleri için destek
– Harici gamepad desteği

Citra Premium
– Citra, Dark teması ve ek doku filtreleme seçenekleri de dahil olmak üzere bazı kozmetik özelliklerin kilidini açacak Premium bir uygulama içi satın alma sunuyor
– Geliştiricilerimiz boş zamanlarının yüzlerce saatini projeye katkıda bulunmak için harcadıkları için lütfen yükseltmeyi düşünün.

Citra uygulaması herhangi bir oyun veya telif hakkıyla korunan sistem dosyaları içermez. Nintendo 3DS oyunlarınızı Citra ile kullanmak için yasal olarak atmanız gerekiyor. Citra uygulaması bağlı değil, ilişkilendirilmiş, yetkilendirilmiş, onaylanmamış veya resmi olarak Nintendo ile bağlantılı değildir.

Citra uygulaması GNU GPL v2 tarafından lisanslanmıştır ve tam kaynak kodu GitHub’da https://github.com/citra-emu adresinde bulunmaktadır.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen SSS bölümümüze bakın: https://citra-emu.org/wiki/faq/
Uygulamayla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, destek için Discord sunucumuza katılmaktan çekinmeyin: https://discord.gg/FAXfZV9

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 29 MB
NOT: Android 8.0 ve üzeri & arm64 gereklidir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments