Cover – Fotoğraf & Video Kasası v2.5.46.c27b Premium APK

523 0

Cover, benzersiz bir fotoğraf kasası uygulamasıdır. Fotoğrafları ve videoları gizleyin özelliğiyle içeriğinizin gizli kalmasına yardımcı olur. Bu bir resim kasa + güvenli saklama alanıdır, Cover, telefonunuzu 7/24 hassas içerikten temiz tutarak gizliliğinizi koruyun. Otomatik olarak! İhtiyaç duyacağınız tek gizli fotoğraf uygulaması.

Diğer fotoğraf koruma uygulamaların aksine, bu, otomatik açık içerik algılama ve içerik engelleme özelliğine sahip ilk video ve resim kasa uygulamasıdır.

Hassas içeriğin otomatik olarak engellenip güvenli klasöre taşınmasına mı ihtiyacınız var? Cover ile çok kolay. Uygunsuz içerik, hassas fotoğraflar ve müstehcen video dosyaları tespit edilir ve otomatik olarak bir fotoğraf kasasına taşınır, gizli fotoğraflarınız güvenli saklama ile saklanır. En iyi şey, güvenli klasörünüzdeki gizli fotoğraflara yalnızca sizin erişebilmenizdir!

Gizli Fotoğraf Kasası + Otomatik müstehcen içerik engelleyici = Cover
Yalnızca güvenli klasöre erişiminiz varsa, gizli fotoğraf uygulaması sizin için harikadır ve fotoğrafları ve videoları gizleyin.

Meşgul olduğunuzu ve bunu her zaman manuel olarak yapmak için zamanınız olmadığını biliyoruz, Cover’ın otomatik müstehcen içerik engelleyici sizin için yapıldı! Müstehcen içerik engellenir ve güvenli klasöre taşınır ve sizin hiçbir şey yapmanız gerekmez. Fotoğraf ve videoları otomatik olarak gizleyecektir. Bu kadar basit.

NEDEN COVER? -Sizi koruyoruz!

İçeriğiniz size ait olur, özel fotoğrafları gizle, videoların altının kilidini açar ve müstehcen içeriği güvenli klasörde saklayın. Artık gizliliğinizi koruyun ve bu çok kolay! Cover uygulaması, gizli fotoğraflarınızı şifre korumalı (bir PIN veya parmak izi) şifrelenmiş güvenli bir klasör resmi kılıfına kilitler. Bu güvenli klasör kırılamaz ve güvenli saklama yalnızca siz erişebilirsiniz!

ÖZEL ÖZELLİKLER
Dışarıda yüzlerce resim kasa uygulaması var. Hepsi aynı şeyi yapıyor, bu yüzden bu gizli fotoğraf uygulamasını Android için genel bir resim kasa aracından farklı kılan şey şu:

Otomatik Fotoğraf Kasası: Explicite resimler ve videolar otomatik olarak bir fotoğraf kasasına taşınır, gizli fotoğraflarınız güvenli saklama ile saklanır. Fotoğrafları ve videoları gizleyin ama manuel olarak gizlemeye gerek yok. Otomatik içerik engelleyici! Gizli fotoğrafları ait oldukları yerde resim kasa’da saklayın!

Akıllı Bildirimler: Cover, müstehcen içerik tespit edilirse sizi nazikçe bilgilendirecektir. Fotoğrafları ve videoları gizleyin, gizliliğinizi koruyun.

Anında Açık İçerik Engelleyici: Cover, uygunsuz resimleri engelleyebilir ve Messenger, Telegram, Whatsapp ve diğer mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla gönderilen videoları gizleyebilir ve bunları güvenli bir klasöre taşıyabilir!

NASIL ÇALIŞIR?
Cover’ı, cihazınızı sürekli olarak uygunsuz resim ve videolara karşı tarayan ve bunları güvenli bir depolama alanına taşıyan gizli bir fotoğraf uygulaması olarak düşünün. Artık bir fotoğraf kasası içinde hassas içeriğe sahip fotoğrafları ve videoları gizleyin ama manuele gerek yok! Cover’ın çalışması için internet erişimine bile gerek yok!

Cover ile gizliliğinizi koruyun, cover gerçek zamanlı koruma sağlamak için 7/24 çalışır ve açık içerikli özel fotoğrafları güvenli klasörünüzde (güvenli kasa) gizleyerek telefonunuzu “aile dostu” tutmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Bir daha asla gizli fotoğraflarınıza bakan biri için endişelenmenize gerek kalmayacak, içerik engelleyici özel fotoğrafları gizle işlemini yapar.

Cover ve içerik engelleyici de mesajlarınızı korur. Messenger, Whatsapp, Telegram ve daha fazlası yoluyla gönderilen uygunsuz resimleri otomatik olarak gizleyecek veya “örtecektir”. Cover, gizliliğinizi koruyun diye harika bir misyona sahip en iyi gizli fotoğraf uygulamasıdır.

Otomatik hassas içerik engelleyici ve gizli fotoğraflar tek bir uygulamada güvende. Güvenli bir klasörde fotoğraf ve videoları gizleyin ve korunduğunuzu hissedin. Sizi teminat altına aldık!

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 26 MB
Android 4.4 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments