DevCheck – Donanım ve Sistem Bilgisi v3.14 Pro APK

Donanımınızı gerçek zamanlı olarak izleyin ve cihazınızın modeli, CPU, GPU, bellek, pil, kamera, disk, ağ, sensörler ve işletim sistemi hakkında tam bilgi edinin. DevCheck, donanımınız ve işletim sisteminiz hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri net, doğru ve organize bir şekilde size sunar.

DevCheck, mevcut en ayrıntılı CPU ve Çip Üzerinde Sistem (SOC) bilgilerini sağlar. Telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Bluetooth, GPU, RAM, depolama ve diğer donanım özelliklerine bakın. Çift SIM bilgisi de dahil olmak üzere WiFi ve mobil ağlarınızla ilgili tüm ayrıntıları bulun. Gerçek zamanlı sensör verileri alın. Telefonunuzun işletim sistemi ve mimarisi hakkında bilgi edinin.

DevCheck, sensör boyutu, piksel boyutu, diyafram açıklığı, odak uzaklığı, ISO aralığı, RAW özelliği, yüz algılama, 35 mm eşdeğeri ve daha fazlası dahil olmak üzere en gelişmiş kamera özelliklerini görüntüler

Gösterge tablosu: CPU ve GPU frekanslarının, sıcaklıkların, bellek kullanımının, pil istatistiklerinin, derin uyku ve çalışma süresinin gerçek zamanlı izlenmesi. İşlemci frekansı kullanımı ve derin uyku süresinin önemli bir özeti için CPU frekanslarına tıklayın. Cihazınızdaki sıcaklık sensörlerinin tam listesi için sıcaklıklara tıklayın. Gösterge Tablosunda hangi sıcaklıkların görüntüleneceğini seçin.

Donanım: yonga adları ve üreticileri, mimari, işlemci çekirdekleri ve büyük dahil olmak üzere SOC, CPU, GPU, bellek, depolama, bluetooth ve diğer donanımlarınızla ilgili tüm ayrıntıları görüntüler. LITTLE yapılandırması, üretim süreci, frekanslar, regülatör, bellek tipi ve bant genişliği, depolama kapasitesi, çözünürlük, OpenGL ve panel tipi. Bazı bilgiler root erişimi gerektirir.

Sistem: kod adı, marka, üretici, önyükleyici, radyo, seri numarası, cihaz kimliği Android sürümü, güvenlik yama düzeyi ve çekirdek dahil olmak üzere cihazınızla ilgili tüm bilgileri edinin. DevCheck ayrıca kök, meşgul kutusu, KNOX durumunu ve diğer ilginç bilgileri de kontrol edebilir.

Pil: pil durumunuz, sıcaklık, seviye, teknoloji, sağlık, voltaj, akım ve kapasiteniz hakkında gerçek zamanlı bilgi

Ağ: , IP adresleri (ipv4 ve ipv6), bağlantı bilgileri, operatör, telefon numarası, telefon ve ağ türü, genel IP ve daha fazlası dahil olmak üzere WiFi ve mobil / hücresel bağlantılarınız hakkındaki bilgileri gösterir. Mevcut en eksiksiz çift SIM bilgisi

Uygulamalar: Tüm uygulamalarınız hakkında ayrıntılı bilgi ve yönetim. Çalışan uygulamalar, geçerli bellek kullanımıyla birlikte cihazınızda çalışan uygulamaların ve hizmetlerin bir listesini sağlar. Android Nougat veya sonraki sürümlerde bellek kullanımı yalnızca köklü cihazlarda kullanılabilir.

Ön ve arka kameralar için özellikler: çözünürlük (megapiksel), sensör boyutu, piksel boyutu, ISO aralığı, RAW özelliği, diyafram açıklığı, odak uzaklığı, kırpma faktörü, görüş alanı, odak modları, flaş modları, JPEG kalite ve görüntü formatı, maksimum yüz sayısı ve mevcut yüz algılama modları

Sensörler: cihazdaki tür, üretici, güç ve çözünürlük dahil tüm sensörlerin listesi. İvmeölçer, adım dedektörü, jiroskop, yakınlık, ışık ve diğer sensörler için gerçek zamanlı grafik bilgi.

PRO SÜRÜM uygulama içi satın alma yoluyla edinilebilir
Pro sürümü, kıyaslama ve tamamen özelleştirilebilir, taşınabilir, her zaman üstte yüzen monitörleri içerir. Bu, diğer uygulamaları kullanırken CPU frekanslarını, sıcaklıkları, GPU frekansını, pili, ağ etkinliğini, sinyal gücünü, belleği ve sistem yükünü gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Kaplama pencerelerinin boyutu, şeffaflığı ve konumu tamamen ayarlanabilir. Android 5.0 ve sonraki sürümlerde, kayan monitörler durum çubuğuna kolayca yerleştirilebilir. Bir tıklama seçeneği de mevcuttur.

Pro sürümü ayrıca açık ve koyu Materyal Tasarımı temaları arasında geçiş yapmanıza ve dokuz farklı renk şemasından (kehribar, mavi, arduvaz grisi, aqua, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe ve indigo) seçim yapmanıza olanak tanır.

MOD Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 8 MB
Android 4.1 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments