Developer Assistant v1.2.2 Pro MOD APK

227 0

Android için güçlü bir hata ayıklama uygulaması. Geliştirici Asistanı, yerel Android uygulamalarını Chrome’un geliştirici araçlarını kullanarak hata ayıklama web sayfaları kadar basit hale getirir. Görünüm hiyerarşisini incelemenize, düzeni, stili, önizleme çevirilerini ve daha fazlasını doğrulamanızı sağlar. Her şey doğrudan mobil cihazdan yapılabilir. Çoğu Android uygulaması için çalışır.

Geliştirici asistanı, çalışma zamanında diğer araçlar için mümkün olandan daha fazla göstermek için resmi API’lerin ve sofistike sezgisel tarama karışımını kullanır. Geliştiriciler, testçiler, tasarımcılar ve güç kullanıcıları gibi profesyonellerin günlük geeky görevlerinde verimliliğini artırmak için uyarlanmıştır.

Geliştirici Asistanı… Doğru, Asistan Uygulaması, istediğiniz zaman ev düğmesine bastığı gibi basit bir jestle çağırabilirsiniz.

Neredeyse tüm Android uygulamasını inceleyin

Geliştirici asistanı, Android uygulamalarını resmi Android SDK’ya göre inceleyebilir. Ayrıca Google Chrome Web tarayıcısı tarafından oluşturulan web tabanlı uygulamaları ve web sitelerini de destekler. Diğer uygulama türleri için destek sınırlı olabilir.

Sakin ve Gizlilik Tutun

Geliştirici asistanı kök veya herhangi bir özel gereksinim gerektirmez. Sistem güvenliğine ve kullanıcı gizliliğine saygı duyar. Bir ekrandan toplanan veriler yerel olarak işlenir (çevrimdışı). Güvenli olarak ilan edilen uygulamalara ve görünümlere saygı duyulur, geliştirici asistanı içeriğine bile erişemez. Android asistan uygulamaları ekran verilerine yalnızca bir kullanıcı tarafından manuel olarak çağrıldıktan sonra erişebilir.

Ücretsiz ne elde edersin

Android geliştiricilere, testçilere, tasarımcılara ve güç kullanıcılarına adanmış muhtemelen en gelişmiş asistan uygulamasının 30 gün süren bir denemesi. Bu dönemden sonra karar verin: Profesyonel bir lisans alın veya ücretsiz, biraz sınırlı, ancak yine de kullanılabilir yardım uygulaması ile kalın.

Mevcut etkinliği kontrol edin

Geliştiriciler, özellikle daha büyük projeler için yararlı olan mevcut bir etkinliğin sınıf adını kontrol edebilir. Test cihazları, uygulama sürüm adına, sürüm koduna erişmek için birleştirilmiş bir çözümü takdir edecektir.

Hiyerarşiyi Görüntüle

Otomasyon testleri yazan testçiler ve hataları kovalayan geliştiriciler, ekranda görüntülenen öğelerin hiyerarşisini doğrudan mobil cihazdan inceleyebilir. Konsept, önde gelen Web tarayıcılarıyla gönderilen tanınmış geliştirici araçları ile web sayfalarının incelenmesine benzer.

✔ Tanımlayıcıları, sınıf adlarını, metin stilini veya rengi inceleyin.
✔ Kök görünümlerinin yanında görüntülenen en iyi eşleşen düzen kaynaklarını önizleyin.

Düzeni doğrulayın

Tasarımcılar, testçiler ve geliştiriciler nihayet doğrudan mobil cihazda sunulan çeşitli öğelerin boyutunu ve konumunu kontrol edebilir. Belirli bir cihazdaki belirli bir metin etiketine belirli bir düğmenin tam mesafesinin ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Ya da belki, yoğunluk noktalarındaki belirli bir öğenin boyutu nedir? Geliştirici Asistanı, Pixel veya daha ziyade DP Perfect Tasarım gibi tasarımcıların gereksinimlerini doğrulamaya ve karşılamaya yardımcı olacak bir araç seti sağlar.

Çevirilerin bağlamına bakın

Geliştirici Asistanı, çeviri ofislerine doğrudan bir mobil cihazda metin öğelerinin yanında çeviri anahtarlarını görüntüleme olasılığı verir. Çevirmenler, kaliteli bir çeviri sağlamak için en önemli olanı alırlar: belirli bir metnin kullanıldığı bağlam.

✔ Metin öğelerinin yanında görüntülenen çeviri anahtarları.
✔ Diğer diller için çeviriler önizlenebilir (bir mobil cihazın dilini değiştirmenize gerek yoktur).
✔ Mevcut çeviriler arasında minimum ve maksimum uzunluk.

MOD Özellikleri:

  • Pro / Full özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 1 MB
Android 6.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments