Drink Water Reminder & Su İçme Hatırlatıcısı v2.11 Pro APK

906 0

Su içme hatırlatıcısı – Su içme takibi ve perhiz uygulaması kilo vermenize, fit olmanıza ve su kaybı yaşamamanız için yardımcı olur. Su içme hatırlatıcısı su içme alışkanlığınızı takip eder ve diyabete karşı koruma sağlayarak sağlığınıza katkıda bulunur. Su içme hatırlatıcısı uygulaması, tek dokunuş su girişi ile günlük içtiğiniz suyu kayıt altında tutar. H2O perhizi kilo vermeniz konusunda sizi cesaretlendirirken bir taraftan da size su içmenizi hatırlatarak dehidrasyon yaşamanızı engeller ve bu sayede asla susamazsınız. Doğal bir H2O hidrasyonu ile sağlıklı bir cilt ve tırnakların yanında böbrek taşı ve diyabete karşı önlem almak ister miydiniz?

Su içme hatırlatıcısı – Su içme takibi ve beslenme özellikleri:

📱 Su hesaplayıcısı – Temiz su perhizinizi kullanarak, kilo verme ve diyabet önlemi için gerekli olan günlük su içme miktarını en uygun şekilde otomatik olarak hesaplar.

🔔 Su içme hatırlatıcısı – Su içme hatırlatıcısı uygulaması size su içmenizi hatırlatır. Su içme hatırlatıcısı tamamen özelleştirilebilir.

💧 Su takibi – Tek dokunuş su giriş sistemimizi kullanarak içtiğiniz her H2O dolu bardağı takip etmek ve su hesaplayıcısı tarafından hesaplanan sıvı desteği hedefine ulaşmak için içtiğiniz günlük suyun girişini yapabilirsiniz.

📈 İstatistikler – Su içme hatırlatıcısı uygulaması su takibi ile girilen içtiğiniz su miktarının takibini yapar ve hedefiniz doğrultusunda ilerlemenizi ve su perhizinizin uzun dönem istatistiklerini günlük olarak hesaplar.

🏆 Başarılar – Su içme hatırlatıcısı uygulaması ile ilerleme kaydedin. H2O avatarınızı seviye atlattırın ve su içme hatırlatıcısının kilometre taşlarında ilerleyin.

⚡ Hızlı giriş – Widget ve bildirim butonlarını H2O değerlerinizi hızlıca girerek, diyabet önlemi ve hidrasyon perhizi gibi sağlıksal faydalarından yararlanın.

⚙️ Özelleştirilebilir birimler – Su takibi ve hatırlatıcısını kullanmak için İngiliz ölçü birimi (fl oz) ve metrik birimlerden (ml) birisini seçebilirsiniz.

MOD Özellikleri

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 6 MB
Android 5.0 ve üzeri

Bir cevap yazın