Drops v34.74 Premium APK

Kelime öğrenmenin, alışılmış, sıkıcı ezberciliğin yerine, adrenalin dolu bir oyun olabileceğini hayal edin. İşte bu Drops: “sıkıcı” kelimesini dil öğreniminden çıkartıyor. Faydalı kelimeler, muhteşem minimalist illüstrasyonlar ve hızlı mikro oyunlar aracılığıyla hafızanıza giriyor.
Eğlenceli tarafı mı? Günde yalnızca 5 dakikanızı alıyor. Aslında bu aldığınız zamanın tamamı! Çılgınca mı? Evet. İşe yarıyor mu? Kesinlikle! 

Öğrenebileceğiniz dillerin tam listesi:
?? Korece
?? Japonca
?? ?? Çince (Mandarin & Kanton)
?? ?? İspanyolca (Kastilya & Latin Amerika)
?? ?? İngilizce (Amerikan & Britanya)
?? Fransızca
?? Almanca
?? Hollandaca
?? İtalyanca
?? Rusça
?? ?? Portekizce (Avrupa & Brezilya)
?? İbranice
?? Arapça
?? Türkçe
?? Tagalog (Filipin dili)
?? Vietnam dili
?? Endonezya dili
?? Danimarka dili
?? İsveçce
?? Norveçce
?? İzlandaca
?? Macarca
?? Hintçe
+ Esperanto dili

Drops’un Temel Taşları:

? Drops %100 görseldir: Anlamı anadilinizle doğrudan bağlamak için resimler kullanıyoruz! Aracı yok. Daha hızlı, daha iyi ve daha eğlenceli! 🙂
?️ 5 dakika oturum limiti: Öğrenme süresini sınırlamak mantıksız gelebilir fakat bu Drops’a karşı dil öğreniminden bahsettiğimizde çokta kötü bir şey olmayan, aşırı bağımlılık yapıyor. Giriş engeli yok. Bahaneler yok: DAİMA 5 dakikanız vardır!
?️ Kolay pratik: Oyunların neden bu kadar eğlenceli ve bağımlılık yapıcı olduğunu inceledik ve oyun oynayarak zaman kaybetmek yerine, değerli bir şey inşa ettiğiniz, aşırı derecede sürükleyici bir uygulama yaratmak için, aynı esası Drops’a uyguladık: yeni bir dil öğrenimi.
⚡Hızlı adım: Hızlı adıma inanıyoruz, telefonunuzun klavyesiyle yazmak hızlıdır. Hızlı kaydırmalara ve dokunmalara merhaba deyin! 5 dakikanızdan en iyi şekilde yararlanmak için bu ekstra saniyelere ihtiyacınız olacak 😉
? Kelime odağı: Dil bilgisi yok, yalnızca yüksek pratiklik değeri olan, küratörlü kelimeler var. Drops yalnızca bir şeye odaklanıyor ve bunu gerçekten çok iyi yapıyor. Ayrıca Drops, Korece, Japonca, Çince, İbranice, Arapça, Rusça ve Hintçe dillerinde yeni başlayanlar için, “alfabe” kursları öğretiyor. 
? Öğrenme alışkanlığı kazanma: Drops sizi bir dil öğrenme bağımlısına çevirmek istiyor. Öğrenme aracınız ne kadar etkili olursa olsun, eğer onu her gün kullanmazsanız, gerçekten işe yaramaz. Drops zihninizi kandırıyor ve sizi daha iyi yapıyor!

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
  • SAP (Standalone APK) haline getirildi.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 45,5 MB
Android 4.4 ve üzeri

Bir Cevap Yazın