Eggbun ile Korece Öğren v4.4.84 Premium APK

Sohbetçi öğretmeni – Lanny ile konuşma, okuma, dinleme ve Korece yazma becerilerinizi öğrenin ve uygulayın. Cebinizde bir chatbot öğretmeni var!

Korece dilini öğrenmek için canlı bir chatbot uygulaması mı arıyorsunuz? Öğrenmek ve pratik yapmak için 1 Korece öğrenme sohbet uygulaması istiyorum:

.. Korece okuma

.. Korece yazı

.. Korece kelime bilgisi

.. Korece konuşma

Korece dil öğrenme sohbetçisi Eggbun’a ihtiyacınız var. Dünya çapında 1.000.000’den fazla kullanıcıyla Eggbun Kore dilini öğrenmenin en popüler yoludur!

LANNY İLE ÖĞRENİN – CHATBOT TUTOR

Konuşma, okuma, dinleme ve Korece yazma becerilerinizi sınamak için kullanmanıza izin veren eğlenceli bir sohbet Kore uygulaması. Kişisel sohbet öğretmeni Lanny ile sohbet etmeye başla ve yeni başlayanlar veya gelişmiş dil öğrenenler için Korece olsun, 550 Korece dersine eriş. Cebinizde Lanny ile, Korece’yi her an, her yerde çevrimiçi öğrenebilirsiniz!

NEDEN EGGBUN’U SEVECEĞİNİZ
Güzelce düzenlenmiş, güzel tasarlanmış ve eğlenceli, Korece canlı sohbet uygulaması size sağlar …

Language Korece dil temellerini tek bir yerden edinin – Hangeul, temel fiil, kelime öbekleri ve cümleleri öğrenmeye başlayın!

✔ Güney Kore dilinde aslında iletişim kurun – Kore’de seyahat etmek için bilmeniz gereken tüm ifadeler ve kelimeler, rehberler sipariş ve hatta zaman zaman K-drama referansı. Bu bağlamın öğrenmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz.

Native Yerel bir konuşmacı gibi konuşun – Sadece metin değil, aynı zamanda telaffuz konusunda da size yardımcı olacak ses! Eggbun Korece dil öğreticileri, Korece konuşma ve Korece kelime bilginizle size yardımcı olacak eminiz.

Korean Kore kültürünü güçlü bir şekilde anlayın – Eggbun, Kore kültürünü gerçekten anlamanıza ve öğrenmenize yardımcı olacak Kültür Notlarına sahiptir! Koreli insanlarla sohbet etme yeteneğiniz var ve muhtemelen Korece öğrenmenin sohbet ederken çok daha kolay olduğunu biliyorsunuzdur.

Tüm bunlar, Korece Öğrenme uygulamasında göreceğiniz en basit kullanıcı arayüzünde tasarlanmıştır .. bunu garanti edebiliriz!

BAŞLANGIÇ KOLAY SÜRECİ

Tek bir tıklamayla popüler e-posta ve sosyal medya ağlarını indirin ve kaydolun. Korece karakterler, selamlama ifadeleri, telaffuzlar, gerçek hayattaki konuşmalar, genel fiil sonları, iş ve daha fazlası gibi kategorileri keşfedin, ancak özellikle Gezginler için Survival Korean’i kontrol etmeyi unutmayın.

Her şey eğlenceli, hızlı ve konuşkan, aynı zamanda unutulmaz ve etkili olacak!

Tüm ilerlemeniz hesabınıza bağlıdır, böylece geri dönüp öğrenim sürecinize istediğiniz zaman ve herhangi bir yerde devam edebilirsiniz.

Sonunda bu muhteşem dili öğrenme fırsatını kaçırmayın.

Eggbun ile öğrenmek, telefonunuzda bir Korece dil okuluna sahip olmak gibidir.

Son sohbet Kore botunu indirin:

.. Korece konuşmayı öğrenmek

.. Korece yazmayı öğrenmek

.. Korece’yi anlamak

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 60 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments