Facelab v3.7.101 Plus APK

Facelab ile yüzü düzenleyin, fotoğraf kusurlarını veya küçük kusurları rötuşlayın, doğal güzelliğinizi geliştirin ve mükemmel bir selfie görünümü yaratın! Eksiksiz fotoğraf rötuşlama filtreleri ve profesyonel yüz düzenleme araçlarına sahip, kullanımı kolay ancak güçlü selfie editörü: diş beyazlatıcı, yüz şekillendirici ve daha ince, burun estetiği yapıcı, cilt pürüzsüzleştirici, kırışıklık giderici, dudak dolgusu ve çok daha fazlası Daha!

Hareket halindeyken hızlı resim düzenlemeleriniz için sahip olunması gereken bir yüz editörü ve fotoğraf geliştirici uygulaması! Sadece birkaç dokunuşla herhangi bir fotoğrafı rötuşlayın, güzelleştirin, yükseltin ve geliştirin! Facelab güzellik editörü ile tarzınızı gösterin, en iyi yüz özelliklerinizi ortaya çıkarın ve gerçek benliğinizin fotoğraflarınız arasında parlamasına izin verin!

Hızlı düzeltmeler yapın, düzinelerce fotoğraf filtresi arasından seçim yapın, fotoğraflarınızı rötuşlayın ve harika fotoğraflar oluşturun. Burun estetiği, ince ve şekillendirilmiş bir yüz elde etmek, cildi pürüzsüzleştirmek, dişleri beyazlatmak, dudakları ve gözleri yeniden şekillendirmek, güzelleştirmek ve profesyonel görünümlü fotoğraflar elde etmek istiyorsanız, yüz yüze düzenleme seçeneğiniz. Hepsi saniyeler içinde yapılır!

🤩💎🌟 Tam Özçekim Düzenleme Araç Seti 🌟💎🤩

⧁ Tam yüz fotoğraf rötuş ve yeniden şekillendirmeden hızlı rötuşlara kadar güçlü selfie düzenlemeleri.
⧁ Hızlı düzeltilen güzellik düzenleme araçlarıyla doğal güzelliğinizi geliştirin.
⧁ Yüzünüzü şekillendirin, sıkılaştırın, inceltin ve yeniden şekillendirin.
⧁ Elmacık kemiklerinizi çıkarın ve çene çizginizi düzeltin.
⧁ Cildinizi pürüzsüzleştirin, kırışıklıkları, gözenekleri ve gülme çizgilerini giderin.
⧁ Güzel bir gülümseme için dudaklarınızı yeniden şekillendirin ve dişlerinizi beyazlatın.
⧁ Gözlerinizin boyutunu ve şeklini değiştirin.
⧁ Gözlerinizi tazeleyin, beyazları daha beyaz ve daha ışıltılı yapın.
⧁ Kabarık göz torbalarını çıkarın ve yorgunluk izlerini silin.
⧁ Burnunuzun boyutunu ve şeklini değiştirin.
⧁ Sağlıklı bir ışıltı için yüzünüzü matlaştırın ve tazeleyin.
⧁ Düzinelerce yüksek kaliteli fotoğraf filtresi ⨠ Yumuşak, Güzellik, Çiğ, Renk, Koyu, Ruh Hali, Rötuş, Yüz, Siyah Beyaz, Portre, Retro, Glam, Gölgeler, Evrensel ve çok daha fazlası. Profesyonel bir karışıklık yok dokunuşu verin!
⧁ Cilt tonunuzu özel Cilt filtreleriyle ayarlayın ve doğal olarak yumuşak görünmesini sağlayın.
⧁ Fotoğrafları düzenleyin ve özçekimlerinizi zahmetsizce değiştirin. Basitçe, sezgisel olarak, hareket halindeyken! Bu uygulama tam anlamıyla gününüzü aydınlatacak! Sıkıcı şeyler dışarı!
⧁ Ugh, profesyonel şeyler için ödeme yapmanız gerekmesin !? Fotoğraflarınız için ödeme yapmak zorunda kalmadan düzenleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz çılgın miktarda araç ve fotoğraf filtresi! Ücretsiz olarak gerçekten iyi şeyler alın!
⧁ Hepsi bir arada temel ayar paketi ile keskinleştirin, aydınlatın, netleştirin, renkleri değiştirin!

MOD Özellikleri

  • Plus özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 113 MB
Android 8.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments