Filmigo Video Maker v5.7.1 VIP APK

1730 0

FILMIGO Video Maker, şık videolar / fotoğraflar / vlog yapmak için en kolay video düzenleme aracı ve slayt gösterisi üreticisidir. Google Play’de 2018 ödülünün en eğlenceli uygulamasını kazandık! Minimum işlemle, popüler temalar, özel altyazılar ve sıcak müzikle birleşen bir kıvılcım video gösterilecek.

Bu film oluşturucu / fotoğraf düzenleyicinin Temel Özellikleri
📌 Edi Profesyonel Düzenleme Aracı:
FILMIGO Video Maker, kliplerinizi hızlıca kesmek / birleştirmek / kırpmak / bölmek / çoğaltmak / sıkıştırmak ve filmi kesmek için en iyi araçları sunar. Videoyu parçalar halinde kesebilir, galerideki veya albümünüzdeki görüntüleri birleştirebilir, profesyonel bir video yapımcısı gibi kalitesini kaybetmeden videoyu sıkıştırabilir, videoyu yeniden boyutlandırabilir ve çok ilginç bir sanat eseri haline getirebilirsiniz.

📌 Oto Monoton Temalar:
FILMIGO çeşitli ücretsiz temalara sahip ve anında harika bir müzik videosu veya ideal bir slayt gösterisi oluşturmak için tek bir dokunuşla alıyor. VideoMaker ve VideoEditor, fotoğraflarınızı ve kliplerinizi göz alıcı videolara düzenleyerek dikkat çekmenizi ve daha fazla takipçi ve beğeniyi kazanmanızı sağlar.

📌 Music Çeşitli Müzik:
Video Maker, videonuzu eğlenceli ve popüler hale getirmek için tamamen lisanslı müzik sunar. Beğendiğiniz tüm moda müziği seçin ve etkileyici bir video yapın.

📌 Sub Sanatsal Altyazılar:
Bu film yapımcısı / tanıtım yapımcısı / video kesicisinde seçtiğiniz metin stilleri ve yazı tipleri vardır. Movie Maker free, eğlenceli ve yaratıcı orijinal videolar oluşturmak için güçlü bir video düzenleme işlevi de sunar. Bu arada VIP ayrıcalığımız hd dışa aktarma ve benzersiz işlevler içeriyor, ayrıca reklam veya filigran da yok.

📌 İhracat:
FILMIGO Video yapımcısı ve video düzenleyici, kalite kaybı ve süre sınırı olmadan 720P / 1080P HD dışa aktarma sağlar. Videoyu veya slayt gösterisini istediğiniz zaman taslak veya albümünüze kaydedebilirsiniz. Bulanık arka planın yanı sıra ses geliştirme özellikleri, videoyu ve slayt gösterisini daha çekici hale getirir.

📌 Paylaş:
Kare temalar ve hiçbir kırpma modu Instagram kullanıcıları için özelleştirilmiştir. Videolarınızı Facebook, YouTube, Instagram, Flipagram, Vivavideo ile kolayca paylaşın. Düğün, Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi özel anlarınızı kaydedin …

Bu video yapımcısı / video editörü / intro yapımcısı / video kesici ile fotoğraf, müzik ve diğer öğeler içeren bir video oluşturmak kolay ve eğlencelidir. Videolarınızı altyazılar, müzik, temalar ve istediğiniz her şeyi yaratıcı ve kişiselleştirilmiş bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. Genç yapımcılar için şimdi ücretsiz film yapımcısını deneyin.

Video Maker, Fotoğraflar ve Müzikli Video Editor her zaman tüm kullanıcılar için güncellenecektir!

MOD Özellikleri:

  • VIP özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 41 MB
Android 5.0 ve üzeri

Bir cevap yazın