Funimate Video Editor v10.4 Pro APK

*** 25 milyonu aşkın kullanıcıyla TikTok için müzik ve efektlere sahip en iyi video editörü ve video yapımcısı *** 

Funimate harika müzik video klipleri, dudak senkronizasyonu videoları, ağır çekim videoları ve daha fazlası için en eğlenceli video editörü uygulaması. Videolarınıza serin efektler, müzik, metin ve emoji ekleyin ve arkadaşlarınızı yaratıcılığınızla şaşırtın

P.S: Eğlenceli kullanıcılar, Funique video efektlerini kullanarak yaptıkları yaratıcı müzik videoları nedeniyle TikTok’ta daha sık öne çıkıyor!

Şimdi Funimate Video editörü ve müzik video yapımcısı indirin ve sonuçları kendiniz görün.

* Hayranlarınızı & Arkadaşlarınızı Amaze Etmek İçin Harika Videolar Oluşturun! 

Uzman olmak zorunda değilsiniz, Funimate, günlük bir anı anında yaratıcı ve havalı videolara dönüştürür. Patent bekleyen teknolojisiyle, benzersiz gerçek zamanlı efektlerle harika müzik videoları oluşturabilirsiniz.

Müzikal videolarınızı, dudak senkronize videolarınızı, ağır çekim videolarınızı Musically, Instagram, Youtube, Facebook’ta paylaşın ve arkadaşlarınızı şaşırtın!

———————————————– ———————————————– 

FUNIMATE ÖZELLİKLERİ 

+ Serin Video Efektleri Ekleme: Funimate video editörü ve müzik video yapımcısı üzerinde 100’den fazla gelişmiş video efektini deneyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı çıldırsın, her fırsatta bir etki vardır. Funimate video efektleriyle kolayca yaratıcı ve eğlenceli müzik video klipleri yapabileceğinize şaşıracaksınız

+ Kendi Efektlerinizi Oluşturun: Videolarınızı benzersiz kılmak için mükemmel etkilerle sınırlı değildir. Telefonunuzdaki fotoğraflardan kendi efektlerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece kendinize video efekti yapabilirsiniz. Evet bu doğru. Süper havalı olduğunu biliyoruz. Videonuzda hem video yıldızı hem de video etkisi olabilir.

+ Videolara Müzik Ekle: Yaratıcı efektlerle kısa müzik video klipleri oluşturmak için favori müziğinizi videolara ekleyin. Funimate video editörü ve müzik video yapımcısı ile, müzik eşliğinde eğlenceli kısa video hikayeleri oluşturabilir ve hikayenizi tamamen yeni bir şekilde anlatabilirsiniz.

+ Videolara Emoji, Çıkartmalar ve Metin Ekle: Funique video editörü ve müzik video yapımcısı ile serin müzik videoları, dudak senkronizasyonu videoları veya ağır çekim videoları oluşturmak için yüzlerce emojiyi kullanabilir ve videolara metin ekleyebilirsiniz.

+ Collab Videosu Oluşturun: Funimate Video Editor ve müzik video yapımcısında en iyi arkadaşlarınızla birlikte kollab videolar oluşturmak ne kadar kolay ve eğlenceli olacak.

+ Video Birleşme, Kes ve Düzelt: Tüm harika özelliklerin yanı sıra, videoları birleştirmek, kesmek, kırpmak ve düzenlemek gibi klasik video düzenleyici uygulama özelliklerine de sahip olursunuz. Funimate, ihtiyacınız olan tek video editörü ve müzik video yapımcısı.

+ Kısa Videoları Düzenle: Funimate’in video efektleri, Youtube, Facebook, Instagram ve Müzikal için oluşturduğunuz kısa videoları düzenlemek için mükemmel bir eşleşme olacak şekilde tasarlanmıştır.

+ Video Döngüleri Oluşturun: Funimate, Müzikal düzenlemeleriniz için mükemmel olan kısa video döngüleri oluşturmak için tasarlanmıştır. Funimate’in benzersiz efektlerini kullanın ve Musically takipçilerinizi etkileyin.

+ Müzik Video Topluluğu: Günlük zorluklar için video çekin, video efektlerini kullanarak sıcak yaratıcılığınızı gösterin ve Funimate’te hayran kitlenizi büyütmek için öne çıkın.

Funimate’i Instagram, Youtube ve Müzik’te yaratıcılığınızı sergilemek ve beğenilerinizi artırmak için de kullanabilirsiniz: arkadaşlarınızı şaşırtmak ve yeni takipçiler edinmek için en iyi yol.

Videoları Özel Olarak Paylaş: İsterseniz, Funimate videolarınızı özel olarak yalnızca arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte WhatsApp aracılığıyla doğrudan uygulama içinden paylaşabilirsiniz.

———————————————– ———————————————– 

Mod Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 103 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments