Game Accelerator v2.1.8 Patched APK

1336 0

Size oyunlar için en yüksek hızı veren tek GameBooster.

Game Accelerator dünyanın en kolay ve zarif oyun yönetimi ve güçlendirici uygulamasıdır, RAM-Bellek çözerek ve oyunlardaki gecikme sorunlarını çözerek size en iyi oyun deneyimini sunar. Kullanılmayan uygulamaları ve görevleri bellekten kaldırır. Game Accelerator telefonu hızlandırır ve ortamınızı en iyi şekilde oyun oynamanız için hazırlar.

Tek dokunuşla cihazınızın performansını artırın. Oyun ve maksimum performans için CPU, RAM ve diğer pek çok şeyi otomatik olarak optimize edin! Bu, Hepsi Bir Arada Araç Kutusu’dur (Uygulama Başlatıcı, Booster & Speed ​​Optimizer).

GAMER’in Faydası Nedir?

⚡Game Accelerator Android cihazınızın gerçek performansını ortaya çıkarabilir. Cihazınızın gerçek potansiyelini görmek istiyorsanız şimdi denemelisiniz!

⚡Game Accelerator, arka plan görevlerini temizleyerek cihazınızı oyun oynamak için optimize eder. Bu temizleme işlemi, durdurulan arka plan uygulamaları için sorun yaratmaz; çünkü durdurulmuş uygulama yeniden başlatıldığında normal şekilde çalışır.

Herhangi bir uygulama için belleği optimize etmek için Oyun Hızlandırıcısını Uygulama Hızlandırıcısı olarak kullanabilirsiniz!

Cihazınızı köklendirme gerekli değildir, sadece isteğe bağlıdır.

Oyun Hızlandırıcı telefonunuzun potansiyelini ortaya çıkaracak ve oyun oynama deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacak!

İzin: Belleği artırmak / hızlandırmak için arka plan uygulamasını sonlandırın.

MOD Özellikleri:

  • Ücretli uygulama ücretsiz kullanım için patchlendi.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 2 MB

Bir cevap yazın