GoCut – Video Editor v2.2.3 Pro APK

GoCut Editor, tıpkı CapCut gibi en iyi Video Efekt Yapıcı ve Parlayan Video Düzenleyicidir. GoCut ile herkes neon çıkartmalar, parlayan tabelalar, retro filtreler, geçiş efektleri vb. Ekleyerek çarpıcı videolar oluşturabilir. Birçok güçlü araç seti ile videonuzu kolayca başka bir düzeye taşıyabilirsiniz. Şimdi GoCut ile harika neon efektli videolar yapma ve dünyayı başyapıtınızla etkileme sırası sizde.

Neon / parlayan videolar oluşturmak ve harika yaratıcılığınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak, günlük anları sanat eserlerine dönüştürmek için GoCut Editor’ü indirin. CapCut – Ücretsiz parlayan karalama efekti video düzenleyici APP.

CapCut ile neon video yapmak daha kolay hale geliyor:
> Videonuza parlak efekt ve neon çıkartmalar ekleyin.
> Sihirli neon spiral efekt animasyonu videonuzu öne çıkarır.
> Farklı animasyonlu Neon Efekti mevcuttur: neon kalp, açılı kanatlar, spiraller, gitar, yıldız, müzik stili, pizza, roket, vuruşlar, vb ……………
> Kontrol etmek istiyorsanız seçili videoyu oynatın.
> Videonuz hazır ve arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Güçlü Özellikler:

Neon Video Düzenleyici
GoCut Editor, kesme, kırpma, birleştirme, ters çevirme, kopyalama, yapıştırma ve daha fazlası gibi çok çeşitli video düzenleme özellikleri sağlar. Diğer profesyonel video düzenleyicilerden daha güçlü özelliklere sahip olan GoCut Editor, video düzenlemeyi çok kolay bir şey yapar. CapCut Editor – Neon Sketch Video Editor uygulaması, kolayca neon videolar oluşturmanıza veya parlayan videolar oluşturmanıza yardımcı olur.

Video Düzenleyici UYGULAMASI
İhtiyacınız olan uzunluğa göre videoyu kesin ve kırpın. Ayrıca videoyu saniyeler hassasiyetinde kesebilir / kırpabilir, zaman çizelgesinde videoyu bölebilir veya videoları birden çok klibe birden çok bölebilirsiniz. Kaliteyi kaybetmeden videoyu kırpın.

Parlayan Çıkartmalar ve İşaretler
Bu Neon Sketch Video Düzenleyiciyi kullanarak videonuzu çarpıcı bir hikayeye dönüştürün. GoCut Neon video düzenleyici, çeşitli neon çıkartmaları, harika geçiş müziği ve metinleri eklemek gibi bazı eğlenceli kombinasyonlar içerir …

Çok katmanlı düzenleme
GoCut, kullanıcıların çok katmanlı düzenlemeyi gerçekleştirmesini inanılmaz derecede kolaylaştırır. Videonuza resimler veya unutulmaz klipler ekleyebilir ve daha fazla öne çıkmasını sağlayabilirsiniz! Bu çok katmanlı düzenleme özelliği, herkesin mükemmel videolar oluşturmasına yardımcı olur! GoCut Editor – En iyi ücretsiz çok katmanlı video düzenleyici.

Video Hızını Ayarlayın
Göz alıcı videolar oluşturmak için video hızını ayarlayın. İlginç bir video oluşturmak için videonuzu hızlandırabilir veya en iyi anlar için videonuzu yavaşlatabilirsiniz. GoCut Editor, hızlı hareket / yavaş hareketi istediğiniz gibi özelleştirmenize, farklı seçeneklerle video hızını ayarlamanıza olanak tanır.

Müzik Videosu Yapıcı
GoCut Editor aynı zamanda ihtiyaçlarınızı her şekilde karşılayan bir müzik video yapımcısıdır. GoCut Editor ile kliplere ücretsiz özellikli müzik veya ses efektleri ekleyebilir ve videonuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Müzik sesini videoya mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlayın. Öne çıkan şarkılar ve sözlerle Ücretsiz Video Kesici ve Düzenleyici. Popüler kısa müzik videoları yapmak, ses ve videoyu birleştirmek için GoCut Video Kırpma Uygulamasını kullanın.

Videoyu Kaydet ve Paylaş
Özel video dışa aktarma çözünürlüğü ve videonuzu / filminizi 720p, Full HD 1080p ve 4K olarak dışa aktarın. Videoları istediğiniz zaman telefonunuza kaydedebilirsiniz. GoCut Editor ayrıca videoları doğrudan sosyal medyada paylaşmayı da destekler.

Sonuç olarak, GoCut Editor en iyi Glowing Video Editor APP: kesme, birleştirme ve düzenleme.

Mod Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 77 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments