GU Recorder v3.2.0 VIP APK

917 0

GU Recorder, görüntülü aramalar / çevrimiçi gösteriler / canlı oyun / spor olayı / filmler ve indirilemeyen diğer tüm videoları kaydetmeniz için kararlı bir ekran kaydedicidir. Net sesle video kaydedebilir, bir dokunuşla ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Zaman sınırı yok ve kök gerekli değil.

★ sesli video kaydet
+ Mikrofondan ses kaydı yapabilirsiniz, bu da eğitici, tanıtım videoları oluşturmayı kolaylaştırır. Basit arayüzü ve benzersiz tasarımı yanında size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.
+ Tam ekran video kaydetmek için kayan pencereyi tek dokunuşla gizleyin. Kaydı kontrol etmek için bildirim panelini kullanın.
+ Bu ekran kaydedicide video çözünürlüğünün ayarlanması gibi birçok özelleştirilmiş özellik vardır: 1080p çözünürlük sağlar. Otomatik ekran yönü: Hem dikey hem de yatay kayıt sağlar. Geri sayım süresini ve hd modunu ayarlayın …
+ Bindirme yüz kamerası: Yüzünüzü ve duygularınızı veya arkadaşınızın tepkisini, ekrandaki herhangi bir konuma sürüklenip istediğiniz boyuta göre özelleştirilebilen bir bindirme penceresine kaydedebilirsiniz. Özel bir video yapmanıza yardımcı olur.
+ Kaydı istediğiniz zaman duraklatın ve devam ettirin.

★ net ekran görüntüsü alın
+ Ekranı kolayca yakalayın, yetenekli oyununuzu, eğlenceli görüntülü görüşmenizi kaydetmek için net ekran görüntüsü alın …
+ Ekran görüntünüzde Doodle: İstediğiniz herhangi bir şeyi çizin, bir işaret ekleyin veya insanların ekran görüntüsünde fark etmesini istediğiniz kısmı vurgulamak için bir sembol çizin.

★ videonuzu arkadaşlarınızla paylaşın
Daha fazla beğeni ve takipçi kazanmak için sosyal medyada kaydettiğiniz HD videoyu yayınlayın.

Bu ekran kaydedici, net sesle hd video kaydeden sabit bir oyun kaydedicidir. Şimdi indirin ve eğlenin! Geliştiriciyi desteklemek için 5 * puanlamayı unutmayın!

MOD Özellikleri:

  • VIP özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 13 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments