Habitify – Alışkanlık Takibi v12.3.1 Premium APK

Habitify, yeni alışkanlıklar oluşturup devamlı hale getirmenize yardımcı, ücretsiz bir alışkanlık takip uygulamasıdır. Minimal ve sezgisel dizaynı ile Habitify alışkanlıklarınızı ve hayatınızı kolayca takip etmenize olanak sağlar.

⭐️

Habitify niçin 2019’da sizi daha başarılı kılacak?

1. Günlük rutinlerinize daha iyi odaklanın
Habitify, alışkanlıklarınızı “Sabah, Öğlen ve Akşam” gibi günün zamanlarına göre gruplar. Tabi ki de tam kontrol sizde. Tüm bu zamanları günlük rutininize göre daha iyi bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

2. Her yeni bir gün, daha iyi bir siz
Habitif ilerlemelerinizi basit grafikler ve sayılarla sizlere gösterir. Sadece alışkanlık uygulaması değildir. Aynı zamanda günlük rutininizi nasıl tuttuğunuzu sizlere göstermekle sorumlu bir yol arkadaşınızdır.

3. İyi alışkanlıklar oluşturun. Her yerde, her zaman.
Nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok. Çünkü siz neredeyseniz biz de oradayız. Android telefon veya tablet mi veya Apple’ın herhangi bir ürünü mü hiç biri problem değil. Çünkü hepsinde varız. Hepsi derken iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac’i kastediyoruz. Bu sayede günlük rutininizi hiçbir zaman kaçırmayacaksınız. İşte bu çoklu platform desteğimiz, bizi marketteki en iyi alışkanlık takip uygulaması yapıyor!

4. Günlük rutininizi takip edin
Habitify bir alışkanlık hatırlatma uygulaması gibi çalışır. Daha fazla su içmek, egzersiz yapmak veya spor yapmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Hemen alışkanlıklarınızın listesini yapın. Siz hatırlamakla uğraşmayın. Bırakın Habitify size istediğiniz zaman hatırlatsın.

⭐️

Hepsi bu kadar değil! Habitify size gününüzü planlı kılmak için gerekli her türlü aracı sağlar.

1. Notlar (Premium)
Alışkanlıklarınız hakkında istediğinizi yazıp çizebilirsiniz. Niye başladığınızı, sizi neyin motive ettiğini, bugün neyi başardığınızı… Tabii ki istediğiniz zaman notlarınıza hızlıca göz atabilir, geçmişi hatırlayabilirsiniz. Bu yüzdendir ki Habitify, rutininizi takip etmenizi oldukça basitleştirir.

2. Widget
Habitify sıradaki alışkanlığın hangisi olduğunu direk kilit ekranından görmenizi sağlar. Üstelik tek bir tik ile tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Aynı zamanda motive edici sözler ile de formda kalmanıza yardımcı olur.

3. Karanlık Mod (Premium)
Sizin göz sağlığınız ve bataryanız elbette bizim için çok önemli. Bir alışkanlık takip uygulaması olarak Habitify Karanlık Mod’da özellikle de OLED ekranlı cihazlarda harika görünüyor.

4. Gizlilik Kilidi (Premium)
Özeliniz bırakın özel kalsın! Bilgilerinizi yüz tanıma, parmak izi veya parola ile meraklı gözlerden uzak tutun.

— Premium versiyonun özellikleri —
✓Sınırsız sayıda alışkanlık oluşturun
✓Sınırsız sayıda hatırlatıcı oluşturun
✓Verileri dışarı aktarma
✓Karanlık Mod
✓Gizlilik Kilidi
✓İlk sırada destek
✓Alışkanlık notları
✓Alışkanlıkları atlama
✓Alışkanlıkları arşivleme
✓Yıl görünümü

Premium versiyon ile yeni alışkanlıklar kazanmak işten bile değil.
Habitify Premium gerçekten de hedefinize ulaşmak için iyi bir yardımcıdır. Nasıl mı? Çok sayıda oluşturabileceğiniz hatırlatıcılar ile.

Mod Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 27 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments