iLovePDF v3.4.2 Premium APK

1255 1

Tüm PDF araçları şimdi tek bir yerde! PDF dosyalarını düzenlemek ve değiştirmek artık çok kolay ve %100 ÜCRETSİZ! Sadece saniyeler içerisinde PDF belgelerinize imza ekleyebilir veya cihazınız üzerinden PDF formlarını doldurabilirsiniz! iLovePDF mobil uygulaması, hergün milyonlarca insana vakitten tasarruf sağlayan ücretsiz PDF okuyucusu, PDF editörü ve telefon tarayıcısının mükemmel birleşiminden oluşuyor. Akıllı telefon veya tabletinizi taşınabilir bir belge düzenleyicisine dönüştürerek hareket halindeyken bile üretkenliğinizi arttırabilirsiniz.

iLovePDF ile sevdiğiniz cihazlardan yer ve zaman kısıtlamasına maruz kalmaksızın tüm PDF araçlarına erişebilirsiniz.

iLovePDF Mobil Uygulamada Yer Alan Özellikler:

PDF’e not eklemek: PDF üzerindeki önemli cümlelerin altını çizebilirsiniz. PDF belgenize not ekleyebilir, yorum bırakabilir, çizim yapabilir veya görsel ekleyebilirsiniz. Not ekleme formatını seçebilirsiniz.

PDF imzalamak: Akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden doğrudan PDF dosyanıza imza ekleyebilirsiniz.

PDF formları doldurmak: PDF formları hızlıca doldurabilir ve hızlıca paylaşabilirsiniz.

PDF Birleştirmek: Birden fazla PDF’i seçerek bunları tek bir PDF dosyasında birleştirebilirsiniz.

PDF ayırmak: PDF sayfalarını ayırabilir veya PDF’lerden yüksek kaliteyle sayfa ayırarak çoklu PDF belgesi oluşturabilirsiniz.

PDF sıkıştırmak: PDF sıkıştırma aracını kullanarak dosyalarınızın boyutunu kontrol edebilirsiniz. Dosyaların kalitesini koruyarak boyutlarını küçültebilirsiniz.

PDF dönüştürücü: Office belgelerini PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Aynı şekilde, PDF dosyalarınızı üzerinde çalışabileceğiniz Word, Excel ve Powerpoint Office belgelerine dönüştürebilirsiniz.

Optik Karakter Tanıyıcı Tarayıcısı: Hareket halindeyken bile taranmış belgeler üzerinde çalışabilirsiniz. Yüksek doğruluk ile taranmış herhangi bir metin veya görüntüyü, üzerinde çalışabileceğiniz PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz.

PDF’den görüntü almak: PDF belgelerinden yüksek kalitede görüntüleri ayırabilirsiniz. Aynı şekilde görüntü dosyalarını tekli veya çoklu PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

PDF döndürmek: Belirli PDF sayfalarını döndürebilir ve belgenize sığacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

PDF kilidini açmak: Şifreli bir PDF dosyasını yüklediğinizde, PDF şifre açma aracımızı kullanarak şifreyi kaldırabilirsiniz.

PDF’e sayfa numarası eklemek: PDF dosyalarınızı pozisyon, tipografya ve sayfa numarası boyutlarını seçerek kişiselleştirebilirsiniz.

PDF’e filigran eklemek: Bir görüntü veya metni PDF belgenize ekleyebilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için pozisyon, şeffaflık ve tipografiyi belirleyin.

PDF paylaşmak: Buluttan PDF dosyalarını seçmek ve/veya paylaşmak için Google Drive ve/veya Dropbox hesabınızı kullanabilirsiniz.

PDF Okuyucu: Bulutta veya cihazınızda kayıtlı PDF dosyalarınızı istediğiniz zaman görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

iLovePDF mobil uygulaması 25 dilde sunulmaktadır: İngilizce, İspanyolca, Katalan, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Japonca, Rusça, Korece, Çince (geleneksel), Çince (basitleştirilmiş), Arapça, Bulgarca, Hollandaca, Yunanca, Hindistan ve Endonezya Dilleri, Malay, Polonyaca, İsveçce, Tayland Dili, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnam Dili.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
    NOT: Premium özelliklerin aktif olması için giriş yapmanız gerekmekte.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 246 MB
Android 5.0 ve üzeri

1 comment

  1. Bu çeşit prg’lar da istemediğimiz metinleri kaldırmak önemlidir. Eğer bu yoksa tırt.

Bir cevap yazın