KidsControl – Aile GPS’i v5.2.14 Premium APK

51 0

Kişisel güvenlik uygulaması sevdiklerinizin olduğu yeri takip eder. Bedava!
Çocuğunuzun GPS Smart Watch’ını bağlayın ve çocuğunuzun başına neler geldiğini dinleyin.

Sevdiklerinize eve, okula veya belirlediğiniz herhangi bir yere vardığında otomatik uyarılar alın. Acil bir durumda, yardım uyarısı göndermek için SOS düğmesini kullanın. Bugün ve dün için çocuğunuzun konum geçmişine göz atın. Aile sohbet

Çocuk Kontrolü GPS telefon izci yeraltı otoparkında bile bulunabilir! Telefon batarya düşük olduğunda uyarıları alın, böylece çocuğunuzu telefon şarj etmek için hatırlatmak.
Çocuğunuzun konumuna gidin. Kayıp veya çalınan telefonu arayın. Çocuklarınız girdiğinde uyarı almak için Tehlikeli bölgeleri kurun.

Premium sürümünde, Blackbox özelliğini etkinleştirin – İnternet kapalıyken coğrafi verilerin kaydedilmesi

Uygulama, Çocuk GPS Saatini desteklemektedir: Q50, Q80, Wokka Q50, Akıllı Hayvan İzleyici ve diğerleri!

Ikinci çocuğunuzu, eşinizi ve diğer aile üyelerini hesabınıza ekleyin. Çocuğunuzun telefonunu nasıl kullandığını ve nasıl şarj ettiğini görebilirsiniz. Çocuk Kontrolü GPS izci akıllı pil tüketimine sahiptir, bu nedenle günde sadece% 1-7 pil kullanır.

Artık çocuğunuzu “Neredesiniz?” Çağrıları veya metinleri ile rahatsız etmek zorunda değilsiniz.
Aile Bulucu Çocuk Kontrolü ile Android Telefonları ve iPhone’ları bulun

Ücretsiz aile bulucu Çocuklar Kontrol cep telefonları izlemek için güvenilir bir uygulama.

KidsControl GPS telefon izci, çocuğunuzun telefonunu telefon kullanımını izlemek ve konum ve güvenliği izlemek için bir araca dönüştürür. Kim bilir, hatta çocuklarınızla ilişkinizi geliştirebilir!

Çocuğunuz bir yere ulaştığında otomatik uyarılar almak için Okul ve Ev gibi Yerler (coğrafi çit) oluşturun. Çocuğunuz bu alanlara girdiğinde veya ayrıldığında, telefonunuz bir bildirim alır.

Telefonun pil seviyesi% 15’in altına düştüğünde, KidsControl GPS izci bu telefonla ilgili uyarılar gönderir ve çocuğunuzu telefonu şarj etmesini hatırlatabilirsiniz.

Pil ve internet ile ilgili rapor, telefonun ne sıklıkta şarj edildiğini, ne kadar çabuk boşaldığını ve bağlantısının kesildiğini gösterir. Çocuğunuzun yatağa kalkıp kalktığını söylemek için bu bilgiyi kullanabilirsiniz. Son iki gün için internet sinyalinin istikrarını da görebilirsiniz.

Kesin koordinatlar sağlamak için, telefonun Konum servisine sahip olması gerekir. Etkin Wi-Fi, doğruluğu 10-40 metreye çıkarır ve kapalı alanda çalışır. GPS konumu sadece açık havada 10-50 metre hassasiyete sahiptir.

GPS izleme ve Wi-Fi konumu kapatıldığında veya mevcut olmadığında, KidsControl aile bulucu, telefonun konumunu GSM kulelerinin LBS koordinatlarıyla belirler.

Uygulama uzaktan veya gizlice yüklenemez. Bu hizmete katılmak için kullanıcı uygulamayı kendisi yüklemeli ve davet eden kullanıcıdan davet kodunu girmelidir.
Kullanıcılar, bir süredir konum paylaşmayı durdurma veya bir hesaptan çıkış yapma veya uygulamayı tamamen silme seçeneğine sahiptir.
Uygulama, programlarda görülebilir. Kullanıcılar yalnızca bir hesapta konum paylaşabilir.

Uygulamayı ayarlamak veya sorularınız / önerileriniz konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, doğrudan teknik destek bölümümüze uygulamadaki Yardım bölümünden ulaşabilirsiniz. Ya da bize help@kid-control.com adresinden e-posta gönderin.

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.
  • Reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 5,81 MB
NOT: Android 4.1 ve üzeri

Bir Cevap Yazın