Langster – Dil Öğren v2.4.5 Premium MOD APK

13 0

Langster, gündelik hikaye & haberlere dayalı bir dil öğrenme uygulamasıdır.

Dünyanın ilk CEFR-kademeli İngilizce 🇬🇧🇺🇸, Fransızca 🇫🇷, İspanyolca 🇪🇸🇲🇽 ve Almanca 🇩🇪 öğrenme uygulamasıdır. Kolay ve zahmetsiz yabancı dilde hikayeler oku, dinle ve anlamanı geliştir – Yabancı dil öğrenek için günde 5 dakika ayır yabancı diller öğren.

Neden Langster?
• Yabancı dil uzmanlarımız gerçek hikaye & haberleri sizler için kısa ve eğlenceli A1-B2 yabancı dil öğrenme kurslarına çevirdi.
• Yüzlerce hikaye ve içerikle okuma, dinleme, anlamanı geliştir & flashcardlar ile kelime alıştırmaları yap.

Langster’ı ÜCRETSİZ indir ve hemen yabancı diller öğrenmeye başla!

==============

HANGİ DİLLERİ ÖĞRENEBİLİRİM?

İngilizce 🇬🇧🇺🇸, Fransızca 🇫🇷, İspanyolca 🇪🇸🇲🇽 ve Almanca 🇩🇪 öğrenebilirsin

==============

Hikayelerle yabancı dil öğren ve değişimin bir parçası ol:

► DİL ÖĞRENME İÇERİKLERİMİZLE ETKİLİ ÖĞRENME
Bilimsel olarak kanıtlanmış dil öğrenme tekniğimizle etkili bir şekilde dil öğren. Yabancı dil alanında uzman ekibimiz, gerçek ve gündelik hikayeler & haberleri derledi ve senin için A1-A2-B1-B2 yabancı dil öğrenme materyallerine dönüştürdü.

► KISA ÖYKÜLER YABANCI DİL ÖĞRENME KURSUNA DÖNÜŞÜYOR
+1000’den fazla ilgini çekecek hikaye ve haberle hemen şimdi yabancı dilini geliştir. İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca dillerinden biri veya birkaçını öğrenmek ve dilini geliştirmek istiyorsan Langster tam sana göre! Langster’ın sunduğu geniş içerikler sayesinde gramer bilgini geliştirebilir, flashcardlar yardımıyla da yeni kelimeler öğrenebilirsin.

► YABANCI DİL TELAFFUZUN MÜKEMMEL OLSUN
Hikayeleri cümle cümle dinleme imkanına sahipsin. Böylece telaffuz pratiği yapabilir ve yabancı dili anlama yeteneğini geliştirebilirsin.

► ANINDA SÖZLÜK DESTEĞİ
Hikayelerde yer alan kelimenin anlamını anlamak için sadece kelimenin üzerine tıklaman yeterli. Kelime, deyim ve bağlaçları öğrenmenin en kolay yolu! Cambridge, Oxford, Merriam-Webster, Reverso, Larousse francais, conjugaison française, Leo, Duden veya diğer İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca sözlükler arasında gidip gelmekten kurtul ve zamanın sana kalsın.

► GRAMER DESTEĞİ
Her dil öğrenme kursunun içerisinde yer alan gramer içerikleriyle, yabancı dil gramer bilgini geliştir. Gündelik örneklerle İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca dillerini hızlı ve kolayca öğren..

► KELİME LİSTESİ & FLASHCARD
İnglizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca kelime ve filleri hikayelerle evde, hızlı ve ücretsiz öğren. Kelime ezberlemek için bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış ve sana en uygun zaman aralığını seçen “aralıklı tekrar metodu”muzu kullan.

► HAZIRLADIĞIMIZ QUIZLER İLE YABANCI DİL ANLAMANI TEST ET
Okuma & anlama ve aynı zamanda gramer, kelime ve artikelleri (der die das) öğrenip öğrenmediğini her hikayeye özel hazırlanan quizler aracılığıyla test et. TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, DELF, DALF, TCF, TestDaf, DSH, Goethe Zertifikat, DELE, CELU, SIELE ve diğer dil sınavlarına hazırlanabilir ve yabancı dilini hızlı ve kolay bir şekilde geliştitebilirsin.

► HİKAYE KÜTÜPHANESİ & GÜNLÜK YENİ HİKAYELER
1000’den hikaye ve haberle oluşturulan yabancı dil öğrenme materyalleri senin İnglizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca’nı geliştirmen için derlendi. Yabancı dilini geliştirebileceğin tüm bu kısa hikaye ve haberlerin içeriğine göz atmak ister misin?

– Seyahat
– Kültür
– Yemek
– Güncel haberler (TV5monde, BBC, RFI, France 24, Le Monde, French TV, radio, Deutsche Welle,…vd.)
– Ulaşım
– Eğlence
– Bilim ve Sağlık
– Teknoloji
– İnsanlar
– Partiler

Ve çok daha fazlası-hem de her gün güncelleniyor!

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 24 MB
Android 5.0 ve üzeri

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments