Lifesum v14.0.0 Premium APK

2430 0

Diyet planı, yemek günlüğü, makro hesap makinesi, kalori sayacı ve sağlıklı yemek tarifleri, hepsi tek bir uygun yerde. Lifesum ile sağlıklı olun ve kendinizi harika hissedin!

Keto, oruç, paleo veya şekersiz bir diyet denemek mi istiyorsunuz? Her hedef için mükemmel diyet planlarımız var. Kontrol altında kalmak için bir sağlık takipçisine mi ihtiyacınız var? Korkma. Sezgisel bir yiyecek günlüğü, makro hesaplayıcısı ve tonlarca beslenme rehberimiz var.

Yemek planlayıcısı ve makro izci – TOP Lifesum özellikleri:
● Herhangi bir hedef için diyet planı ve diyet ipuçları – kilo vermek ve sağlıklı beslenmek
● Keto, oruç, paleo, şeker detoksu ve daha birçok diyet ve plan
● Kolay günlüğe kaydetme için barkod tarayıcı ile kalori sayacı ve gıda izci
● Makro hesap makinesi – günlük makrolarda, beslenme ve kalorilerde sekmeleri tutar
● Yemek planlayıcısı – herhangi bir plan için lezzetli tariflerden sağlıklı yiyecekler yiyin
● Sağlık takipçisi – zindelik ve sağlığın en üstünde kalın

AĞIRLIK ZARARLARI VE DİYET PLANI
Kişiselleştirilmiş bir diyet planı ile kilo verin. Hangi gıda planlayıcısının programa ve yaşam tarzına göre en uygun olduğunu bulmak için testimize katılın. Oruçtan, paleodan şekersiz diyetlere ve bunların arasındaki her şeye, herhangi bir kilo verme hedefine ulaşmak için doğru plana sahibiz.

TARİFLER VE YEMEK PLANLAYICI
Tüm yemek planlarını desteklemek için sağlıklı tarifler. Bir diyet rut içinde sıkışmış? Lezzetli keto tariflerini keşfedin, şekersiz bir yemek planı olmadan isteklerinizi yenin veya paleo yemek listelerini ve atıştırmalıkları arayın.

CALORIE SAYAÇ VE GIDA PLANLAYICI
Kalori sayacı ve yiyecek izleyici fonksiyonları günlük beslenme değerlerine genel bir bakış sunar. Bugün egzersiz yaptın mı? Premium’a geçin ve Lifesum’u FitBit, Runkeeper, Moves ve diğer fitness uygulamaları ile senkronize edin.

GIDA GÜNLÜĞÜ VE MAKRO İZCİ
Makrolar efsanevi. Makro takipçimizle kolaydır – makro hesaplayıcı ile doğru enerji tüketimine ulaşın. Makrolar ve beslenme bilgileri için barkodları taramanız veya manuel olarak girmeniz yeterlidir.

Daha iyi sağlık için yolculukta 40 milyon kullanıcıya katılın ve küçük alışkanlıkların izlenmesinin daha mutlu ve daha sağlıklı olmak için nasıl büyük bir fark yaratabileceğini keşfedin.

Lifesum’u şimdi indirin ve sağlığınızı bugün iyileştirin! Ayrıca kilo verme hedeflerine doğru çalışırken odaklı ve motive olmak için günlük geri bildirimlerden de yararlanın.

Lifesum, kullanıcıların beslenme ve egzersiz verilerini Lifesum’dan Google Fit ve S Health’e aktarmalarına ve fitness verilerini, ağırlık ve vücut ölçümlerini tekrar Lifesum’a aktarmalarına olanak tanıyan Google Fit ve S Health ile bütünleşir.

Bilgilendirmeler

  • Uygulama içi kayıt olma özelliği modlu bir uygulama olduğundan çalışmaz.
  • Uygulamaya kaydolmak için bu linke tıklayarak siteye girin ve kaydolun ardından uygulamaya giriş yapın, veya Google Play’den modsuz uygulamayı indirip kaydolup tekrar modlu uygulamayı yükleyerek giriş yapın.

Mod Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.
  • Gereksiz servisler / izinler kaldırıldı.
  • Analytics / Crashlytics devredışı bırakıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 71 MB
Android 9.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments