LyricsTraining – Müzikle dil öğrenin v2.3.1 Premium APK

1830 1

Çok kolay ve eğlenceli! Tek yapmanız gereken seçtiğiniz bir şarkıyı oynatmak ve şarkı sözlerindeki eksik kelimeleri doğru seçeneği seçerek doldurmak için dikkatlice dinlemek.

LyricsTraining ile birlikte yalnızca dinleme kapasitenizi geliştirmekle kalmayacak ayrıca yeni kelimeler ve ifadeler öğrenerek kelime haznenizi genişleteceksiniz; okuma kapasitenizi geliştirecek ve dil bilgisi becerilerinizi artıracaksınız.

Bir an için sonu gelmeyen kelime listelerini çalışmayı ve ezberlemeyi unutun. Çaba harcamadan öğrenin ve işin kalanını beyninizin yapmasına izin verin. Pratik yaparken yalnızca oynayın ve eğlenin.

“Learning is most successful when students are relaxed, confident and enjoying their learning”
— John Truscott

“Language acquisition does not require extensive use of conscious grammatical rules, and does not require tedious drill”
— Stephen Krashen

Dünya çapında halihazırda binlerce öğretmen LyricsTraining’i kullanıyor ve öğrencilerine tavsiye ediyor.

LyricsTraining gerçekten işe yarıyor.

MÜZİK VE DİL ÖĞRENİMİ
Müzik öğrenmeyi ve ezberlemeyi doğal bir şekilde kamçılar. Bu tıpkı biz çocukken olduğu gibidir.

Farklı aksanları ve tonlamaları dinlemek beynimizin daha esnek ve uyum sağlayabilir hale gelmesine yardımcı olur ve böylece beynimiz yeni bir dilin farklı seslerini tanıyabilir.

Şarkıları dinlerken ve şarkı sözlerini takip ederken kendinizi bir yandan da şarkıyı söylemekten alıkoyamayacaksınız; bu da aynı zamanda telafuzunuzu geliştirecektir.

Müzikal içeriğin dışında film kesitleri, televizyon şovları, konuşmalar vesaire gibi ilginizi çekebilecek diğer içerikler de mevcuttur. Türler listemize bir göz atın.

TEMEL ÖZELLİKLER
• Çoklu seçenek ve karaoke modu. Kendi seviyenize en iyi uyan zorluk seviyesini seçin ya da yalnızca karaoke modunda eşzamanlı video ve şarkı sözlerinin keyfini çıkarın.
• İki dilli sözlük ve bütünleşmiş çeviri. Herhangi bir kelime ya da ifadeyi kendi dilinize çevirmek veya anlamını öğrenmek için üstüne basılı tutun. (Latin alfabesine dönüştürülmüş dillerde kullanılamaz.)
• Seviye atlayın. Seviye atlamak için her gün oynayın, yeni şarkı sözlerini tamamlayın ve yeni başarılar elde edin.
• Kelime haznenizi genişletin. Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok kelime öğrenir ve dil yetkinliğinizi o kadar geliştirirsiniz.
• Diğer kullanıcılarla yarışın. Kendi ülkenizden ya da dünyanın başka yerlerinden kullanıcılarla yarışarak en iyi skoru elde etmeye çalışın.
• Arkadaşlarınıza meydan okuyun. Yalnızca arkadaşlarınıza özel mücadeleler yaratın ve paylaşın.
• Gelişiminizi takip edin. Gelişiminizi takip etmek için faaliyet geçmişinize göz atın.

ONDAN FAZLA DİL
İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Flemenkçe, Japonca (Romaji), Türkçe, Lehçe, İsveççe, Fince ya da Katalonca öğrenin.

Daha fazla dil de yolda.

PREMIUM AVANTAJLAR
Günde üç oyunu ücretsiz oynayın ya da premium’a geçerek sınırlar olmadan oynayın ve bazı önemli özelliklerin kilidini açın:

★Beklemeden binlerce şarkı sözünü oynatın.
★Herhangi bir kelime ya da söz öbeğini sınırlar olmadan çevirin.
★Kelime haznenize erişin ve faaliyet geçmişinizi tamamlayın.

KULLANICI TOPLULUĞU
2 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan büyük bir topluluğa katılın.

Eğer bir şarkıyı bulamıyorsanız support@lyricstraining.com‘a yazın ya da en sevdiğiniz şarkıları internet sitemiz yoluyla ekleyerek bizimle iş birliği yapın: https://lyricstraining.com

Ne bekliyorsunuz? Oynayarak öğrenmeye başlayın!

Mod Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
  • Facebook girişi çalışmakta.
  • modded by roosphx

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 10 MB
Android 6.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Orko
Orko
1 yıl önce

Premium olmamış 3 şarkı kullanma hakkı var.