MacroDroid – Otomasyon v5.25.6 Pro APK

MacroDroid, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde günlük görevlerinizi otomatikleştirmenin en kolay yoludur. Akıllı kullanıcı arabirimi aracılığıyla MacroDroid, birkaç dokunuşla cihazınızda otomatik görevler yapmak için basit bir çözüm sunar.

MacroDroid, daha önce manuel olarak yaptığınız etkinlikleri otomatikleştirerek ve sizin için uygun şekilde özelleştirerek size yardımcı olur. MacroDroid’in otomatik olmanıza nasıl yardımcı olabileceğine dair birkaç örnek:

# Telefonunuzdaki günlük iş akışınızı optimize edin; Bluetooth’u açın ve arabanıza girdiğinizde müzik çalmaya başlayın. Veya evinizin yakınındayken WiFi’yi açın.
# Pil tüketimini azaltın (ekranınızı karartmak ve Wifi’yi kapatmak gibi)
# Dolaşım maliyetlerinden tasarruf etme (Verilerinizi otomatik olarak kapatma)
# Gelen bildirimlerinizi (Metin-Konuşma yoluyla) okuyarak ve e-posta veya SMS ile otomatik yanıtlar göndererek işe gidip gelme sırasında güvenliği artırma
# Özel ses ve bildirim profilleri oluşturun.
# Zamanlayıcıları ve kronometreleri kullanarak belirli görevleri yapmanızı hatırlatır.

Bunlar, MacroDroid’in Android hayatınızı biraz daha kolaylaştırabileceği sınırsız senaryolardan sadece birkaç örnektir. Sadece 3 basit adımla şu şekilde çalışır:

1. Bir Tetikleyici seçin.

Tetikleyici, makronun başlaması için ipucudur. MacroDroid, makronuzu başlatmak için 70’ten fazla tetikleyici sunar, örneğin konum tabanlı tetikleyiciler (GPS, baz istasyonları, vb.), Cihaz durumu tetikleyicileri (pil seviyesi, uygulama başlatma / kapatma gibi), sensör tetikleyicileri (sallama, ışık seviyeleri vb.) Ve bağlantı tetikleyicileri (Bluetooth, Wifi ve Bildirimler gibi).
Makrolar otomatik olarak tetiklenebilir, ancak cihazınızın ana ekranında bir kısayol oluşturmak veya benzersiz ve özelleştirilebilir Macrodroid kenar çubuğunu kullanmaya başlamak da mümkündür.

2. Otomatikleştirmek istediğiniz İşlemleri seçin.

MacroDroid genellikle elle yapacağınız 100’den fazla farklı eylem gerçekleştirebilir. Bluetooth veya Wifi cihazınıza bağlanın, ses seviyelerini seçin, metin söyleyin (gelen bildirimleriniz veya geçerli saatiniz gibi), bir zamanlayıcı başlatın, ekranınızı karartın ve çok daha fazlasını yapın.

3. İsteğe bağlı olarak: Kısıtlamaları Yapılandırın.

Kısıtlamalar, makronun yalnızca istediğiniz zaman çalışmasına izin vermenize yardımcı olur.
İşinizin yakınında yaşamak, ancak yalnızca iş günlerinde şirketinizin Kablosuz ağına bağlanmak mı istiyorsunuz? Bir kısıtlamayla, makronun çağrılabileceği belirli zamanları veya günleri seçebilirsiniz. MacroDroid, pil seviyesi, bağlı cihazlar, zaman ve gün kısıtlamaları, sabit kulaklıklar ve çok daha fazlası gibi 50 kısıtlama türü sunar.

MacroDroid, olasılık aralığını daha da genişletmek için Locale ve Tasker eklentileriyle bile uyumludur.

Yeni başlayanlar için
===========

MacroDroid’in benzersiz arayüzü, ilk makrolarınızın yapılandırmasında adım adım yol gösteren bir Sihirbaz sunar.
Şablon bölümündeki mevcut bir şablonu kullanmak ve gereksinimlerinize göre özelleştirmek de mümkündür.
Yerleşik forum, MacroDroid’in giriş ve çıkışlarını kolayca öğrenmenize izin vererek diğer kullanıcılardan yardım almanızı sağlar.

Daha deneyimli kullanıcılar için
=======================

MacroDroid, Tasker ve Locale eklentilerinin kullanımı, sistem / kullanıcı tanımlı değişkenler, komut dosyaları, niyetler, IF, THEN, ELSE yan tümceleri gibi ileri yönlendirme, AND + ORs kullanımı gibi daha kapsamlı çözümler sunar

MacroDroid’in ücretsiz sürümü 5 makroya kadar yapılandırmanıza izin verir. Pro sürümü (küçük bir kerelik ücret) MacroDroid’in tüm gücünü ortaya çıkarır ve sınırsız miktarda makro oluşturmanızı sağlar.

MOD Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.
  • Gereksiz izinler / servisler devredışı bırakıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 26 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ozan
Ozan
1 yıl önce

Kullananlar yoruma lütfen. Arkadaşlar program müthiş ama sizler ne amaçla kullanıp hangi işleri otomatize ettiniz merak ettim kullanım alanlarınızı yazar mısınız ?

Ozan
Ozan
1 yıl önce

Bununla whatsapp gruba grlen nir öesajı başka bir gruba yönlendirebilir miyim?