Mimo: Kodlamayı Öğren v4.16 Premium APK

Kod yazmayı öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı! 
5 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler kodlama uygulaması olan Mimo’yu indirin ve Google Play’de 2018’in En İyi Kendini Geliştirme Uygulaması ile kod yazmayı öğrenin!

Mimo ile programlamayı öğrenebilir ve günde sadece beş dakika içinde web siteleri ve uygulamalar oluşturabilirsiniz. Python, JavaScript, Java, HTML, CSS, Swift, Kotlin, C ++, SQL, PHP ve daha fazlası gibi programlama dillerini öğreneceksiniz! Programlama kurslarımız ve derslerimiz, önceden kodlama bilgisi ve deneyimi olmasa bile herkes için uygundur. 

Mimo, kodlamayı ve bilgisayar bilimine dalmayı mümkün olduğunca eğlenceli ve kolay hale getirir. “Kodlamayı Öğrenin” müfredatı ile HTML, CSS ve JavaScript içeren web siteleri oluşturmaya başlayacaksınız. “Python ile Veri Bilimi” müfredatıyla, Python ve SQL ile verilerin nasıl analiz edileceğini ve hatta Google ve Netflix’in web sitelerini veya filmleri önermek için büyük verileri nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Yeni başlayanlar ve ileri düzey kodlayıcılar için kodlama 

Günde sadece beş dakika ayırdığınızda, kod sınıflarını gözden geçirecek ve JavaScript, HTML, CSS, Python ve SQL’in temellerini öğreneceksiniz. Bu arada, gerçek kod yazarak web siteleri ve uygulamalar oluşturacaksınız. Müfredatınız, önceden bilgi sahibi olmadan başlamanızı mümkün kılan, aynı zamanda ileri düzey kodlayıcılar için de uygun ve ilginç olan ısırık büyüklüğünde alıştırmalardan oluşacaktır.

Kodlamadan korkmanıza gerek yok: siz de kodlayabilirsiniz! Mimo’nun kurslarıyla programlama ve veri bilimini zaten öğrenen milyonlarca kodlayıcıya katılırsanız kişisel kodlama yolculuğunuzda size rehberlik etmekten mutluluk duyarız!

TechCrunch ve The New York Times, Mimo ile herkesin kod yazmayı öğrenebileceğini kabul ediyor

• “Bu şekilde, birkaç dakikalık kesinti süreniz olduğunda günlük rutininize kod yazmayı öğrenebilirsiniz.” – TechCrunch

• “Uygulamanın dersleri, yoğun gününüze kodlamayı sıkıştırmayı kolaylaştırmak için ısırık boyutunda.” – New York Times

Dünyanın en popüler programlama dillerinde ustalaşın. Web sitelerini ve uygulamaları oluşturmayı öğrenin: 
• HTML, CSS, JavaScript, Python, Java, Swift, C ++, SQL, PHP ve daha fazlası!

Kendi hızınızda öğrenin 

Mimo’nun interaktif müfredatı ve ısırık boyutlu kod dersleri kendi hızınızda öğrenmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır: kodlama eğitimleri ve kodlama zorlukları birkaç dakikanız olduğunda keşfetmeniz için vardır.

IDE gibi çalışan ve nerede olursanız olun kodu çalıştırmanıza, Mimo kodlama topluluğuyla rekabet etmenize, kodlama zorluklarını çözmenize, bir programlama dili öğrenmenize ve çok daha fazlasını kendi hızınızda gerçekleştirmenize yardımcı olan mobil kod düzenleyicimize gerçek kod yazabilirsiniz!

Kulağa çok mu benziyor? Telaşa gerek yok! Nereden başlayacağınızı ve nereye gideceğinizi anlamanıza yardımcı olacağız. Yol boyunca ilerlemenizi takip edebilir, başarıları ve rozetleri toplayabilir ve milyonlarca öğreniciden oluşan bir topluluğa katılabilirsiniz.

Siz de kodlayabilirsiniz!

Bilgilendirmeler

  • Premium özelliklerin aktif olması için uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sadece Facebook ve eposta üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • Kaydolma modlu uygulama üzerinde çalışmayabilir. Google Play’den orijinal uygulamayı indirip kaydolup modlu uygulamayı indirerek giriş yapabilirsiniz.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 43 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

2 comments

  1. Türkçe dil desteği olsa çok güzel olurmuş olmadı ingilizce öğrenmek lazım artık

    1. İngilizce Öğrenmek kod öğrenmekten önce gelir

Bir cevap yazın