minimalist phone v1.7.5-115 Pro MOD APK

Telefonunuzu minimalist bir telefona dönüştürün. Cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlarda ekran sürenizi azaltın. Verimliliği ve odağı artırın.

Dijital detoks yolculuğunuza şimdi başlayın – gelişmiş farkındalığı, mutluluğu, odaklanmayı ve iç huzuru hissetmek için en az 3 gün minimalist telefonu kullanmayı deneyin.

Kullanıcıların %93’ü, dikkat dağınıklığı engelleyici olarak minimalist telefonu kullandıktan üç gün sonra telefonlarında daha az ekran başında zaman harcadıklarını bildirdi – ekran sürenizi azaltmak için de bu minimalist başlatıcıyı kullanın!

Mevcut ana ekranınızı (başlatıcı) minimalist bir telefonla değiştirerek dijital detoksu başlatın. Bu dikkat dağıtıcı engelleyici, ekran sürenizi ve yüksek telefon kullanımınızı kontrol altına almanıza yardımcı olur. Minimalist yaklaşım, gereksiz dikkat dağınıklığını ortadan kaldırarak kilitli odağınızı ve üretkenliğinizi serbest bırakmanıza yardımcı olabilir. minimalist telefon bir uygulama temasından veya ana ekrandan daha fazlasıdır – telefonunuzdaki uygulamaları gizleyebilir, uygulamaları yeniden adlandırabilir ve bağımlılık yapan uygulamaları ve oyunları kısıtlayabilir.

SSS: Minimalist telefon nasıl kaldırılır? Orijinal ana ekranınıza geri dönmek için Play Store’da burada “Kaldır”ı tıklayarak uygulamayı kaldırın.

Özellikler

👍 Dikkatli telefon kullanımını destekleyen kullanıcı arayüzü – uygulamalarınız arasında düşüncesizce gezinmekten ve gerçekten açmak istemediğiniz uygulamaları açmaktan kaçının. Telefon bağımlılığınızla savaşın.
👍 Bildirim filtresi – gelişmiş üretkenlik için önemsiz bildirimleri gözünüzün önünden kaldırın
👍 Özelleştirilebilir renk teması, yazı tipi ve yazı tipi boyutu
👍 Daha az kullanmak istediğiniz uygulamaları gizleyin ve mutluluğunuzu artırın.
👍 Uygulamaları yeniden adlandırın
👍 İş profili uygulamalarını destekler (önce minimalist telefonu iş dışı profilden yükleyin)
👍 Tek renkli mod – seçili uygulamaları siyah beyaz olarak görüntüleyin (bilgisayarda etkinleştirme gerektirir)

Dikkat ve mutluluğu destekleyen dikkat dağıtan bir arayüz yok

Telefon bağımlılığı fiziksel ve zihinsel sağlığınızı, ilişkilerinizi ve üretkenliğinizi etkileyebilir – bu dikkat dağıtma engelleyici ile dijital detokstan kurtulun. Uygulama detoksunun faydalarını hemen hissetmeye başlayın. Bu minimalist başlatıcı uygulaması, odağınızı artırarak ve dijital detoksu etkinleştirerek telefonunuzu dikkatli kullanmanıza yardımcı olabilir. Basit ve modern arayüzü, zaman kaybını en aza indirir ve pil ömrünüzü uzatır*.
*koyu tema ve OLED ekranlar için geçerlidir

Telefon bağımlılığınızı azaltmak, kişisel bakımınızı geliştirmek ve dijital detoksunuzu başlatmak için tasarlanmış minimalist bir ana ekran

Gözlerinizi açtığınızda ilk ulaştığınız şey telefonunuzsa bu uygulama tam size göre – bir uygulama detoksuna ihtiyacınız olabilir. Bu minimalist başlatıcı sabah rutininizi değiştirebilir. Günlük ekran sürenizi kısaltmanıza yardımcı olması için bu uygulamayı indirin. Diğer başlatıcı uygulamalardan farklı olarak, odak noktanızı en verimli uygulamalarınıza yönlendirmek ve kişisel bakım, meditasyon veya arkadaşlarınız ve aileniz gibi önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ek telefon davranışlarınızı engelleyin ve önemli olan şeylere odaklanın.

Daha mutlu bir hayat yaşamak için telefonunuzu kontrol edersiniz (tersi değil)

minimalist telefon yeni ana ekranınız olacak ve dijital detoksunuzu başlatmanıza ve odağınızı geliştirmenize yardımcı olacak. Bu minimalist başlatıcı, üretkenliğinizi artırmak ve aynı zamanda telefon bağımlılığınızı kırmak için ekran sürenizi azaltmak için oluşturuldu. Bildirim filtremizle bildirimler gibi dikkat dağıtıcı unsurları kilitleyin ve engelleyin, odaklanmış ve üretken kalmanıza olanak tanır.

Mutluluğu, üretkenliği ve odaklanmayı artırmak için telefonunuzu dikkatli kullanın

İhtiyacınız olan uygulamaları açın ve dikkat dağıtıcı uygulamalardan kaçının. Uygulama engelleyici ile uygulamaları engellemek yerine, odağınızı kontrol etmek ve üretkenliğinizi korumak için kendi telefonunuzu dikkatli kullanım modellerinizi geliştirin.

MOD Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 9 MB
Android 6.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments