MIX by Camera360 v4.9.11 VIP APK

MIX, fotoğraflarınızı saniyeler içinde iyileştirebilen güçlü ve aynı zamanda kolay bir resim düzenleyicidir.

== ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER ==

– Profesyonel film, hızlı film, selfie, LOMO vb. içeren bir dizi stilin de yer aldığı 130 adet ücretsiz, yüksek kaliteli filtre sunar.
– Kavis, HSL, ayrı tonlama vb. gelişmiş resim düzenleme araçlarını destekler.
– 60’ın üzerinde zengin efektli doku kaplaması sunar
– Bulutta yedeklenen ve asla kaybolmayacak kendi filtrelerinizi kaydedin ve paylaşın
– En iyi fotoğraf ve filtrelerinizi MIX Topluluğuna yayınlayarak milyonlarca MIX kullanıcısıyla paylaşın
– MIX Akademisi’nde resim son işleme tekniklerini öğrenin
– Sorunsuz ve etkin kullanıcı etkileşimi

== ZENGİN FİLTRE SEÇENEKLERİ ==

MIX, filtre odaklı bir uygulamadır. Aralarında profesyonel evrilir renkli film, hızlı film, selfie (yüz pürüzsüzleştirme efektli), tek renkli resim, lomografi ve pek çok çeşidin bulunduğu bir dizi resim stilini de kapsayan 130 adet yerleşik, yüksek kalitede filtreyle donatılmış olarak gelir.

Kreatifseniz ve daha fazla resim stiline ihtiyacınız varsa MIX, farklı düzenleme araçlarını kullanarak fotoğrafları düzenlemenize ve bu düzenlemeleri özel filtre olarak kaydetmenize olanak tanır. Kullanıcı tarafından oluşturulan bu filtreler, popüler sosyal ağlar veya MIX topluluğu üzerinden kolayca MIX kullanıcılarıyla paylaşılabilir. Bunun yanı sıra, oturum açıldığında kullanıcı tarafından oluşturulan filtreler Buluta kaydedilerek asla kaybolmamaları sağlanır.

MIX ayrıca daha hızlı erişim için favori filtrelerin işaretlenmesine olanak tanır.

== PROFESYONEL DÜZENLEME ARAÇLARI ==

MIX, herkesin kolayca ustası olabileceği 15 temel ve kolay kullanımlı resim düzenleme aracı sağlar. Ayrıca, resim düzenleme hakkında derinlemesine bilgi sahibi olanlar için Kavis, HSL, Ayrı Tonlama ve Renk Dengesi gibi profesyonel renk araçları da sunar. Tüm bu araçlar ve biraz bilgiyle istediğiniz kadar resim stiline ulaşabilirsiniz.

== ZENGİN EFEKTLİ DOKULAR ==

Efekti daha da zenginleştirmek için fotoğrafınızı 60’ın üzerinde dokuyla kaplayabilirsiniz. Bu dokular; yağmur damlası, karlı gün, güneş ışığı, lens parlaması, ışık sızması gibi eğlenceli efektler sağlayabilir. Dokuları uygun şekilde kullanarak fotoğraflarınızı daha çekici kılabilirsiniz.

== KIRPMA VE DÖNÜŞTÜRME ==

Normal resim kırpma özelliklerine ek olarak MIX, mimari fotoğraflar gibi durumlarda oldukça faydalı olabilecek perspektif düzeltmeyle ilgili araçlar sağlar. MIX ile fotoğrafınızdaki uzun binalar artık eğimli görünmeyecek.

== Fotoğraf ve Filtrelerinizi MIX Topluluğuna Yayınlayın ==

En iyi fotoğraflarınızı MIX topluluğuna yayınlayarak tüm dünyadaki milyonlarca MIX kullanıcısıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer MIX kullanıcılarının indirebilmesi için düzenlemelerinizi özel filtre olarak da paylaşabilirsiniz.

== Çevrimiçi Akademi ==

MIX ve genel fotoğraf son işleme tekniklerine ilişkin ipuçlarını öğrenmek için bir yer. Düzenli olarak yeni makaleler yayınlanır.

MOD Özellikleri:

  • VIP özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 85,8 MB
Android 4.0.3 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments