MyRadar – Weather Radar v8.13.2 Pro APK

MyRadar, bulunduğunuz yerin etrafında hareketli bir hava radarı görüntüleyen, hangi havanın yoluna girdiğini hızla görmenizi sağlayan hızlı, kullanımı kolay, ancak güçlü bir hava durumu uygulamasıdır. Uygulamayı başlatmanız yeterlidir; konumunuz iki saate kadar olan radar döngü uzunluğu ile birlikte canlı canlı radar ile açılır. Bu temel işlevsellik, hareket halindeyken havanın hızlı bir şekilde anlık görüntüsünü almanın en hızlı yolunu sunar ve MyRadar’ı yıllar boyunca bu kadar başarılı kılan şey de budur. Telefonunuzu kontrol edin ve gününüzü etkileyebilecek hava durumunu anında değerlendirin.

Canlı radarın yanı sıra, MyRadar haritanın üzerine yerleştirebileceğiniz, sürekli artan hava ve çevre ile ilgili veri katmanları listesine sahiptir; animasyonlu rüzgarlar katmanımız, hem yüzey rüzgarlarının hem de jetstream seviyesindeki rüzgarların nefes kesici görsel bir sunumunu gösterir; frontal sınırlar katmanı, frontal sınırların yanı sıra, yüksek ve alçak basınç sistemlerini gösterir; Depremler katmanı, sismik faaliyet hakkındaki en son raporlardan haberdar olmanın, ciddiyet ve zamana göre tamamen özelleştirilebilmenin harika bir yoludur; Kasırga katmanımız, kullanıcıların dünyadaki en son tropikal fırtına ve kasırga aktivitesinin en üstünde olmalarına izin verir; havacılık katmanı, uçuşları takip etme ve IFR uçuş planlarını ve yollarını görüntüleme kabiliyeti de dahil olmak üzere, AIRMET’ler, SİGMETLER ve diğer havacılıkla ilgili verileri kapsıyor ve “wildfires” katmanı, kullanıcıların Birleşik Devletler’deki en son yangın faaliyetlerinden haberdar olmalarını sağlıyor.

Veri katmanlarına ek olarak, MyRadar, Tornado ve Şiddetli Hava Durumu uyarıları gibi Ulusal Hava Merkezi’nden gelen uyarılar da dahil olmak üzere hava ve çevre uyarıları gönderme yeteneğine sahiptir. MyRadar’ın bu sürümünde sunulan yeni bir özellik, Tropik Fırtına ve Kasırga faaliyetlerinden yola çıkarak uyarılar alma yeteneğini; Uygulamayı, tropikal bir fırtına veya kasırga oluştuğunda veya yükseltildiğinde veya düşürüldüğünde size bir uyarı göndermesi için yapılandırabilirsiniz.

MyRadar’daki en kullanışlı özelliklerden biri, gelişmiş yağmur uyarıları sağlama yeteneğidir; Hiper-yerel yağmuru tahmin etmek için patent bekleyen sürecimiz sektörde en doğru olanıdır. Uygulamayı her zaman kontrol etmek zorunda kalmak yerine, MyRadar yoğunluğun ve sürenin ayrıntıları da dahil olmak üzere, bulunduğunuz yere ne zaman yağmur yağacağına dair bir saat öncesine kadar size bir uyarı gönderir. Bu uyarılar, hareket halindeyken hayat kurtarıcı olabilir ve her zaman hava durumunu kontrol etmek için zamanınız olmaz – sistemlerimiz proaktif olarak sizin için işi yapar ve yağmurdan önce size haber verir.

MyRadar’da temsil edilen tüm hava ve çevre verileri, kurum içinde geliştirilen özel haritalama sistemimizde görüntülenir. Bu haritalama sistemi, cihazlarınızı GPU’yu kullanır; bu da onu inanılmaz hızlı ve hızlı kılar. Hareket halindeyken hızlı hava durumu bilgisini ararken, bu büyük bir fark yaratır. Harita, dünyanın herhangi bir yerindeki havanın nasıl olduğunu görmek için Amerika Birleşik Devletleri’ni ve dünyanın geri kalanını rahatça yakınlaştırmanızı ve kaydırmanızı sağlayan standart sıkıştırma / yakınlaştırma özelliğine sahiptir.

Uygulamanın ücretsiz özelliklerine ek olarak, gerçek zamanlı kasırga takibi de dahil olmak üzere birkaç ek yükseltme mevcut – kasırga mevsiminin başlangıcı için harika. Kasırga izci tropikal fırtına / kasırga tahmin izleri için olasılık konisi de dahil olmak üzere ücretsiz sürümün üstünde ve ötesinde ek veriler sağlar ve ayrıca Ulusal Kasırga Merkezinden ayrıntılı bir özet içerir. Premium güncellemeler ayrıca, bireysel istasyonlardan daha fazla radar ayrıntısına izin veren profesyonel radar paketini de içeriyor. Kullanıcılar ABD’deki tek tek radar istasyonlarını seçebilir, radar eğim açısını seçebilir ve ayrıca temel yansıtıcılık ve rüzgar hızı dahil olmak üzere sergilenen radar ürününü değiştirebilir – deneyimli hava durumu meraklılarının olası kasırga oluşumunun tepesinde kaldığı görülüyor.

Kötü hava koşullarında bekçi tarafından yakalanmayın; MyRadar’ı bugün indirin ve deneyin!

MOD Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 50 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments