Niagara Launcher v1.9.2 Pro APK

Niagara Launcher telefonunuza tamamen yeni bir görünüş verir ve telefonunuzla sağlıklı bir ilişki kurabilmeniz için size minimalist bir deneyim sunar. Ayrıca akıllı cevaplama ve karanlık modu içeren Android 10\’un en son ve en iyi özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

? Ergonomik verimlilik konusunda öne çıkan yeni Android launcher · Computerworld

? XDA Geliştiricilerinde Öne Çıkanlar

? Lifewire, Tom\’s Guide ve AndroidPIT tarafından 2019 yılının en iyi launcher adayı

▌ Niagara Launcher kullanmak için en iyi nedenler:

? Bütün uygulamalar basitleştirilmiş bir listede · Bütün uygulamalarınıza anında erişmek için tek yapmanız gereken başlatıcının kenarlarından kaydırmak.

? Ana ekranda bildirimlerle etkileşim · Diğer çoğu uygulamanın aksine, Niagara Launcher size bir bakışta ve doğrudan ana ekranınızda alınan mesajlar hakkında temel bilgiler verir. Bir bildirimi kaydırmak, onu genişletir ve hızlıca cevaplamanızı sağlar.

✋ Ergonomik verimlilik · Niagara Launcher bir yandan kullanım için optimize edilmiştir. Uygulamalarınız her zaman erişilebilir durumda ve kaydırma çubuğu her iki taraftan da kullanılabilir.

⚡ Hızlı ve hafif · Niagara Launcher yalnızca telefonunuz için hafif değil, yeri gelmişken sadece birkaç megabayt boyutunda olduğunu belirtmekte fayda var, çok az yer kaplar. Sadelik yanında, akışkanlık Niagara Launcher \’in en önemli yönlerinden biridir.

? Medya Oynatıcı · Müzik kontrolleri de gerektiğinde ana ekranınızda otomatik olarak gösterilir – istediğiniz zaman bir uygulamadan ses çalarsınız.

? Tema Kullanımı · Niagara Launcher hoş bir tematik efekt için duvar kağıdınızdan renkleri çeker. Ek olarak, aydınlık veya karanlık bir tema arasında seçim yapabilirsiniz. Simge paketleri de desteklenir – kendi seçtiğiniz bir simgeyi her bir uygulamaya ayrı ayrı uygulayabilirsiniz.

?️ İstenmeyen Uygulamaları Gizle · Temiz ve düzenli bir ana ekran elde etmek için ön yüklü uygulamaları gizleyin.

? Aktif gelişim ve mükemmel topluluk · Niagara Launcher aktif bir gelişim içinde ve çok destekleyici bir topluluğa sahip. Herhangi bir sorun yaşarsanız veya başlatıcı hakkındaki düşüncelerinizi dile getirmek isterseniz, topluluğa katılabilirsiniz:

Mod Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.
  • Bütün reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 6 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

4 comments

  1. Hocam niagara launcherı biraz kullaninca anasayfada uzunca bi sayı dizisi çıkıyor, anasayfanın yarısını kaplıyor. Hâliyle tüm zarafet, minimalizm kayboluyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

    1. Güncellenecek.

  2. Dosya yok?

    1. Güncellendi.

Bir cevap yazın