NOAA Weather v1.56.2 Premium APK

NOAA Hava Durumu Radarı Canlı ve Uyarıları ile güçlü ancak kullanımı kolay bir hava durumu istasyonunu doğrudan cihazınızda edinin. Şiddetli hava durumu uyarıları ile geliştirilmiş son derece etkileşimli bir harita üzerinde gerçek zamanlı animasyonlu hava durumu radar görüntüleri, kötü havanın sizi şaşırtmasını önleyecek doğru hava durumu tahminleri sağlar.

Uygulama, doğru gerçek zamanlı hava koşullarını yansıtır ve size bilmeniz gereken ayrıntılı hava durumu bilgilerini sağlar: mevcut ve “Hissedilen” sıcaklık, yağış ihtimali ve nem bilgisi, rüzgar hızı ve rüzgar yönü, basınç değişiklikleri ve daha fazlası. Hava durumu raporunuzu zevkinize göre özelleştirin – almak istediğiniz bilgileri seçin!

Mevcut hava koşullarına bir göz atın veya hava durumu radarının birinci sınıf işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanın. Uygulamayı açmadan bir uyarı verildiğinde (kasırgalar, sel uyarıları, kar fırtınaları ve daha fazlası) bir push bildirimi alın!

Son derece etkileşimli bir arazi üzerinde gerçek zamanlı animasyonlu meteo radar veya şiddetli hava durumu uyarıları ve uyarıları ile geliştirilmiş uydu haritası, en talepkar kullanıcıların bile ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Yağmurlu, karlı, fırtınalı veya bulutlu hava, her şeye hazırlıklı olacaksınız!

Herhangi bir konum için kısa vadeli (24 saatlik) ve uzun vadeli (7 günlük) doğru hava durumu tahmini.

Ölçü birimleri:
🌟 İnç, mm, kPa veya mbar cinsinden basınç,
🌟 Fahrenheit / Santigrat ve Mil / Kilometre,
🌟 Mph, km / s, m / s, deniz mili, Beaufort cinsinden rüzgar hızı.

Dünya Hava Durumu Haritası:
🚩 Hava durumunu interaktif bir harita üzerinde keşfedin. Hava durumu simgeleri, dünya genelinde yerel sıcaklığın ne olduğunu bilmenizi sağlar. Daha fazla ayrıntı almak için üzerlerine dokunun.

Kolay konum arama:
🚩 Şehirler arasında geçiş yapın ve dünyanın diğer bölgelerindeki hava durumu hakkında casusluk yapın. Yer işareti koyulmuş konumlar, en sevdiğiniz yerlere hızlı bir şekilde geçmenize, bugünün hava durumunu kontrol etmenize veya yarın için hava tahminini öğrenmenize yardımcı olur.

Radar, Uydu ve Yağış Tahmini:
🚩 Radar, uydu ve yağmur haritaları arasında geçiş yaparak gerçek zamanlı kar ve yağmur takibi, karışık yağış verileri ve bulut örtüsünü yüksek çözünürlüklü ve canlı renklerle elde edin.

Özelleştirilebilir kaplamalar:
🚩 Arka plan haritalarını ve çerçeve sayısını seçin; kaplamalar için opaklığı ve döngü hızını ayarlayın.

Yeniden boyutlandırılabilir widget:
🚩 Ekranınıza güzel bir özelleştirilebilir pencere öğesi ekleyin ve öğrenmek istediğiniz canlı güncellenen hava durumu bilgilerini uygulamayı açmadan alın.

En iyi kullanıcı deneyimi için daha kullanışlı seçenekler!

Mod Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 24 MB
Android 6.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments