Note-ify v5.10.21 Premium APK

Harika bir not alma, görev yöneticisi, planlayıcısı, organizatör ve yapılacaklar listesi uygulaması mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz çünkü tüm bunlara ve daha fazlasına sahibiz.

Note-ify ile neler yapabilirsiniz? Bir sürü şey.

Harika notlar alın, yapılacaklar listesi ile planlayın ve organize edin. Hatırlamanız gereken önemli bir şey var mı? Sorun değil! Notlarınızın veya listelerinizin herhangi birine bir hatırlatıcı ayarlayın ve belirlediğiniz zamanda bir bildirim alın. Sesli notlar gibi ses seçeneklerini kullanın veya yazmak yerine hızlı bir şekilde kaydetmek için konuşma = metne dikte edin. Not alma işleminizi daha da geliştirmek için notlarınıza dosya ekleyin veya şablonlardan notlar oluşturun. Metin notu oluştururken bir YouTube URL’sini yapıştırarak video notları oluşturun. Favori düğmesine yıldız düğmesine basın ve en önemli notlarınıza kolayca gidin. Pdf, txt, png veya jpg dosyalarından metin içe aktararak not oluşturmayı daha da kolay ve hızlı hale getirdik. Bir dosya seçmeniz yeterlidir, metni çıkarırız ve sizin için bir not oluştururuz.

Tüm bu özellikleri ve bir ton daha fazlasını ücretsiz olarak alacaksınız. Note-ify, diğer birçok uygulamanın ücretlendireceği bir dizi premium özellik ile bir yumruk atıyor.

Sadece çarpıcı görünmekle kalmayıp aynı zamanda tüm önemli notlarınızı ve belgelerinizi düzenli tutacak güzel bir özellik zengin uygulamayı keşfedin. Sizin için önemli olan şeyleri takip etmek ve önemli bilgileri asla kaybetmemek için klasörleri, sık kullanılanları, arama, görev yönetimi ve sürüm geçmişini kullanın. İlham almak mı istiyorsunuz? Not alma işleminizi başlatmak için önceden oluşturulmuş şablonlarımızdan biriyle başlayın. İnsanların hangi şablonları sevdiğini görebilmeniz için bir beğeni sistemi bile geliştirdik.

Liste yapmak için ayrı bir uygulamaya sahip olmayı unutun. Not-ify hızlı yapılacaklar listeleri, diğer tüm notlarınız gibi klasörlerinizde ve sık kullanılanlarınızda aranabilir ve organize edilebilir, böylece uygulamaya mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir.

El yazısı notları dijital notlarla karıştırma fikrini seviyor musunuz? Sorun değil. Kalem, fırça, renk, çizgi, yapışkan not ve daha fazlası gibi bir dizi araçla el yazısı ve çizim sağlıyoruz. Hatta bir görüntü ekleyebilir ve üzerine çizebilir veya yazabilirsiniz. Görüntüleri metin arayabilir ve metni tam olarak aranabilir hale getirmek için doğrudan notunuza ekleyebiliriz.

Çeşitli çarpıcı temalar arasından seçim yapın. Karanlık temamız gözünüzde ve pilinizde kolaydır. Plaja mı gidiyorsunuz? Plaj temasına geçin. Uygulamanızın görünümünü daha da özelleştirmek veya farklı renk klasörleri oluşturmak için çeşitli vurgu renkleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Notlarınızı paylaşmanın birçok yolu vardır. Bir düğmeyi tıklayarak notları e-postayla gönderin, PDF’ye dışa aktarın, Google Drive’a yedekleyin veya diğer uygulamalarla paylaşın.

Notları ve verileri Android ve web uygulamaları arasında gerçek zamanlı olarak senkronize edin. Tüm yıldızlı notlarınızı bir bakışta görmek için ana ekran widget’ını etkinleştirin. Widget menüsü hızlı bir şekilde yeni bir not, liste, el yazısı notu veya hızlı hatırlatma oluşturma yeteneğini içerir.

Firebase ve Google Cloud Platform tarafından desteklenmektedir. Herhangi bir Android cihazınızda not oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Bağlantı yok? Sorun değil. Bir bağlantı kurulduğunda verileriniz bulutla ve cihazlarınız arasında senkronize edilir. Parmak izi / geçiş kodu kimlik doğrulaması ile ekstra bir güvenlik katmanı ekleyin.

Harika bir fikre neyin yol açtığını asla bilemezsiniz. İlham alın, fikirlerinizi kaydedin, düzenleyin ve başkalarıyla paylaşın – hepsi telefonunuzdan! Notlarınızı, yapılacaklar listelerinizi ve görevlerinizi oluşturmaya, yönetmeye ve paylaşmaya başlayın. Note-ify’yi bugün indirin ve yükleyin ve yeni nesil not alma, görev yöneticisi, yapılacaklar listeleri, planlayıcı ve ajanda uygulamasını deneyimleyin.

Mod Özellikleri:

  • Premium özellikleri aktif.
  • SAP (Standalone APK) haline getirildi.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 7 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments