Noteshelf v4.17 APK

44 0

Noteshelf ile düşüncelerinizin akmasına izin verin. Noteshelf, not alma şeklinizle ilgili size daha fazla seçenek sunar. İster S Pen kullanmayı ister yazmayı tercih edin, öğrenirken veya yaratırken doğal olan akıcı not alma özelliği. “
– Samsung

Noteshelf, en popüler not alma iOS uygulamalarından biridir ve Android için Noteshelf’i büyük bir heyecanla getiriyoruz. Tek bir yerde güzel el yazısı notlar oluşturabilir, kontrol listeleri oluşturabilir, PDF’lere açıklama ekleyebilir ve belgeleri yazabilirsiniz.

✍️ Akışkan El Yazısı
Noteshelf ile doğru hissettiren el yazısını deneyimleyin. Bir not defterinde bir kalemle yazmak kadar pürüzsüz ve akıcı. Farklı boyutlarda bir dizi kalem ve fosforlu kalem arasından seçim yapın. Kendinize ait notlar oluşturmak için renkler, şekiller ve resimlerle oynayın. Bu yüzden, en iyi ders notlarınızı veya toplantı notlarınızı almak artık renkli ve eğlenceli! Noteshelf size yazmanın rahatlığını da getiriyor. Birçok stil ve biçimlendirme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz.

🖊️ Stylus
Güzel el yazısı notları almak için çeşitli prob uçlarını destekliyoruz. Bir daha asla kalem ve not defteri kullanmayı özlemeyeceksiniz! Samsung Galaxy Note cihazlarında, S-pen düğmesiyle hızlı silme seçeneğini de destekliyoruz.

📝 PDF’lere Açıklama Ekleyin, Görüntülere Yazın
PDF açıklamaları ve biçimlendirme her zamankinden daha kolay! Kullanışlı biçimlendirme araçlarımızla vurgulamak, altını çizmek veya işaretlemek için PDF’leri veya resimleri Noteshelf’e aktarın. Okul notlarını düzenleyebilir, ödevlere not verebilir, formları doldurabilir ve belgeleri imzalayabilirsiniz!

🔍 El Yazısı Notları / OCR’yi Arayın ve Dönüştürün
El yazısı notlarınızı arayabilir ve hatta el yazısını metne dönüştürebilirsiniz. 65 farklı dilde el yazısı tanıma sağlıyoruz.

🎙️ Sesli Notları Kaydet
Not alırken sesi kaydedin, böylece okulda veya işte önemli hiçbir şeyi kaçırmazsınız. El yazısıyla not alırken bile istediğiniz kadar kayıt ekleyin ve istediğiniz zaman oynatın. Ders notları alırken öğrenciler tarafından seviliyor!

💾Evernote Otomatik Yayınlama
Notlarınızı Evernote’ta otomatik olarak yayınlayın ve bunlara hemen her yerden erişin.

🎁Noteshelf Club Exclusive
Güzel notlarınıza uygun 100’lerce güzel hazırlanmış kağıt şablon ve defter kapakları. Noteshelf Club’a kaydolduğunuzda ücretsiz olarak alın!
Sınıf notları, toplantı notları, yapılacaklar listeleri, alışveriş listeleri, kişisel sağlık izleyicileri, günlükler ve çok daha fazlası için basılı şablonlar bulun!

➕BAZI DAHA FAZLA ÖZELLİK
– Artık çok çeşitli Android akıllı telefonları da destekliyoruz.
– Kareler, daireler veya üçgenler, mükemmel geometrik şekilleri kolaylıkla çizmek için otomatik şekilleri kullanın.
– Google Drive ve Dropbox’a otomatik yedekleme.
– Notlarınızı iş arkadaşlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle e-posta, Google Drive, Dropbox ve diğer desteklenen bulut hizmetleri üzerinden paylaşın.
– Kişisel ve iş notlarınızı ayrı tutun. Düzenlemek için not defterlerini kolayca gruplara veya kategorilere sürükleyip bırakın.
– Noteshelf’te yer imleri oluşturun. Notlarınızı daha iyi organize etmek için yer imlerinizi adlandırabilir veya renklendirebilirsiniz!

Devam edin, uygulamayı deneyin ve harika el yazısı notlar almaya başlayın!

Not almada Noteshelf’i daha iyi hale getirmek için bize katılın. Sürekli desteğiniz ve geri bildirimlerinizle size Android’de de en iyi not alma deneyimini yaşatacağız. Sizden haber almak isteriz – bize noteshelf (at) Fluidtouch.biz adresinden yazın!

“Noteshelf – Dijital Not Alma, Basitleştirilmiş!”

Mod Özellikleri:

  • Ücretli uygulama ücretsiz kullanım için paylaşıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 103 MB
Android 7.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments