Nox Cleaner v3.7.1 Premium APK

Nox Cleaner, Android’deki en iyi temizleme uygulamalarından biridir.Çöp temizliği, hafıza ve oyun hızlandırma, CPU soğutma, uygulama ve fotoğraf yönetimi gibi fonksiyonları vardır. Cihazınızın performansını optimize edebilir. Nox Cleaner çöp temizle, telefonun optimizesi ve cihazınızı hızlandırmak için iyi bir seçimdir!

NOX CLEANER’IN ÖZELLIKLERI:

🔥Çöp Temizleme: Çöpleri temizleyin ve depolamayı optimize edin
👿Gerçek zamanlı virüs temizleme: Cihazınızı gizlilik tehditlerinden korumak için ücretsiz antivirüs servisi
🚀Bellek Hızlandırma: Belleği boşaltın ve cihazın RAM’ini hızlandırın
❄️CPU Soğutma: İşlemciyi hızlı bir şekilde soğutmak için cihazı optimize edin
🎲Oyun Hızlandırması: Tüm oyunları tek bir tıklamayla hızlandırın ve oyunu yavaşlamadan oynayın
🔋Batarya Tasarrufu: Güç tasarrufu sağlamak için çalışan uygulamaları kapatın
🔐Uygulama Kilidi: Özel verilerinizi güvende tutar ve gizliliğinizin sızmasını önler

NOX CLEANER’IN AYRICALIKLARI:

🔥Çöp Temizlemesi
Telefonu yavaşlatan çöpleri etkili bir şekilde temizleyin. Güçlü analiz motorumuzla; yalnızca spam, uygulamalar, indirmeler, tarayıcı geçmişi, pano içeriği gibi içerikleri temizleyerek daha fazla depolama alanı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Line, WhatsApp vb.

👿Gerçek Zamanlı Virüs Öldürme
Nox Cleaner, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, tehlikeli virüsler veya çevrimiçi Truva Atları içeren cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan veya adware’den koruyabilir! Telefonunuzu, gizliliği tehdit eden tüm virüslere karşı korumak için sadece bir düğmeye dokunun!

🚀Bellek Hızlandırma
Telefon hafızasının aşırı kullanımı, telefonun yavaşlamasına neden olabilir. Telefonunuzda yeterli depolama alanı veya ek bir hafıza kartı bulunmadığında, tek bir tıklama ile bellek hafızasının kullanım oranını düşürerek telefonu hızlı ve pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Nox Cleaner, telefon önbelleğini temizler. Kullanımı hızlandırmak ve Android kullanıcı deneyimini daha da konforlu hale getirmek için belleği boşaltmaya yardımcı olur.

🔐Uygulama Kilidi Uzmanı
App Locker özelliği, kullanıcılara Facebook, Telefon Hattı ve hatta Aramalar, Mesajlar ve Mesajlar’a istenmeyen erişimden maksimum güvenlik sağlar. Parmak izi, desen ve parola ile uygulamaları kolayca ve hızlıca kilitleyin!

🔕Bildirim Engelleyici Uzmanı
Nox Cleaner Bildirim Engelleyici’nin en yeni hesaplama motoru sayesinde, gereksiz bildirimler akıllıca engellenecek ve daha hızlı bir temizlik için tek bir yerde toplanacak. Böylece temiz bir bildirim çubuğu ve daha yumuşak, daha hızlı bir telefon deneyimi sağlanacaktır.

❄️CPU Soğutma Uzmanı
Nox Cleaner, mobil cihazınızdaki algılama sistemini CPU sıcaklığını akıllıca tespit etmek için optimize eden bir uygulamadır. CPU soğutma fonksiyonu, cep telefonunuzun CPU sıcaklığını etkin bir şekilde izler ve ayarlar. Böylece Android cihazınız kullanım sırasında sıcaklık ve ısınma sorununu önleyebilir.

🎲Oyun Hızlandırması Uzmanı
Oyun hızlandırması, kullanıcıların oyunu tek tıklamayla hızlandırmalarına yardımcı olur. Oyun hızlandırma, oyun deneyimini arttırır ve iyileştirir.

📷Fotoğraf Yönetimi Uzmanı
Nox Cleaner, albümleri analiz edebilir ve kullanıcıların silinmek üzere benzer fotoğrafları görebileceği farklı albümlerde kategorilere ayırabilir.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 31 MB
Android 4.4 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments