Nox Lucky Wallpaper v2.4.5 Premium MOD APK

Nox Lucky Wallpaper Android mobil cihazlarınızın ana ve kilit ekranını yapmak için ekranınızı farklı filtrelerle kişiselleştirmenizi ve TikTok & Instagram’dan canlı duvar kağıtları olarak ayarlamanıza olanak tanıyan eğlenceli ve havalı bir uygulamadır. Bu güçlü uygulama sayesinde, en sevdiğiniz HD ve 3D görüntüleri ücretsiz olarak duvar kağıdı olarak ayarlayabilir, Animasyon, Doğa, Güzellikler, Aşk, Soyut ve Havalı Şeyler gibi çeşitli kategorilerde arama yapabilirsiniz. Nox Lucky Wallpaper, Samsung, Xiaomi, Huawei, OPPO, Vivo gibi akıllı telefon markalarının çoğunu destekler.

⏳ Telefonunuzu Çeşitli Filtrelerle Özelleştirin
Nox Lucky Wallpaper ile ekranınızı Gamma, ConBri, WhiteImage, SinCity, GaussianNoise, SportLight gibi farklı özel efekt filtreleri ile kişiselleştirebilir ve duvar kağıdınızı benzersiz hale getirmek için duvar kağıdı renklerini renk filtreleri ile değiştirebilirsiniz.Ayrıca, arkadaşlarınızla paylaşmak, indirip arka plan olarak ayarlamak için oluşturduğunuz duvar kağıdını Kişiselleştirilmiş kategorilere kaydedebilirsiniz.

TikTok ve Instagram Videolarını Duvar Kağıdı Olarak ayarlayabilir
Nox Lucky Wallpaper, tiktok veya instagram videolarını birkaç tıklamayla kilit yada ana ekranı canlı duvar kağıdı olarak ayarlamanıza yardımcı olur. Dahası, telefon albümünden videoları içe aktararak duvar kağıdınızı da tasarlayabilirsiniz, bu da sizi kesinlikle şaşırtacaktır.

Ücretsiz HD arka plan resimleri indir
Nox Lucky Wallpaper Android telefonları için serin HD arka plan duvar kağıtları sunuyor. 1920×1080 veya daha yüksek çözünürlüklü 4K, QHD ve UHD duvar kağıdı ile baya kaliteli arka plan görüntülerini destekler. Görüntüleri telefonunuzun ana ekranı veya kilit ekranı olarak ücretsiz ayarlayabilirsiniz. Ayrıca prim duvar kağıdını ücretsiz almak için günlük şansınızı de deneyebilirsiniz.

Toplanan Video Döngüler ile Telefonunuzu Canlandırın
Nox Lucky Wallpaper, telefonunuzun hareketli arka planlar ile canlı ve ilginç görünmesini sağlamak için ücretsiz özel yüksek kaliteli canlı duvar kağıdı tonları sağlar. Kesinlikle gününüzü aydınlatacak ve telefonunuzu açtığınızda her zaman en sevdiğiniz canlı görüntüleri görebileceğinizi hissetmenizi sağlayacaktır.

Herhangi bir duvar kağıdını hızlı hızlı arayın
Nox Lucky Wallpaper, etiketler, anahtar kelimeler, renkler ve kategorilere göre herhangi bir arka plan bulmanıza yardımcı olabilir. Kullanımı-kolay duvar kağıtlar arama sistemi, istediğiniz sonucu anahtar harflerle bulmanızı sağlar. Dahası, arama çubuğunun altında başkalarının ne aradığını da görebilirsiniz.

Benzersiz Duvar Kağıtlarının Günlük Güncellemelerini Alın
Nox Lucky Wallpaper, büyük verilerle her gün en sıcak temaları sağlayacaktır. Nox Lucky Wallpaper ile ekranınızın çekici ve olağanüstü kalmasını sağlamak için en son duvar kağıdı modasını takip edebilirsiniz.

Çeşitli duvar Kağıtları sizi bekliyorlar
Nox Lucky Wallpaper 200.000’den fazla duvar kağıdı kaynağı sağlar ve Doğa, Bilim, Teknoloji, Hayvanlar, Spor, Uzay, Noel, Sevimli Çizgi Film, Soyut, İnsan vb.çeşitli duvar kağıtları alabilirsiniz. İstediğiniz duvar kağıdını bulmak için saatlerce arayabileceğiniz.

Ana Android Telefon Markalarını Destekliyor
Kullanıcılar, cihazların ana ekranında gezinmeden önce duvar kağıdını önizleyebilir. Ve telefonun çoğu Nox Lucky Wallpaper tarafından desteklenebilir. Aşağıdaki üreticilerin başlatıcılarını kullanmak için optimize edilmiştir: Samsung, Huawei, Vivo, Xiaomi, OPPO, Sony, LG, HTC, ASUS, Meizu vb.

Bilgilendirmeler

Ultimate & sınırsız elmas özelliklerinin aktif olması için Facebook girişi yapmalısınız.

Mod Özellikleri:

  • Ultimate / premium özelliklerin kilidi açıldı.
  • Bütün reklamlar kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 35 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RowRt
RowRt
2 ay önce

Face ile giriş olmuyor anlamadım .Düzeldi teşekkürler .

Last edited 2 ay önce by RowRt