One4Wall – Unique Wallpapers v2.3 Premium APK

One4Wall , ekibimiz tarafından size yalnızca benzersiz duvar kağıtları sağlama fikriyle oluşturulmuş bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Her Cuma yeni duvar kağıtları ekleyeceğiz!

One4Wall şunları içerir:
1. 600’den fazla ücretsiz duvar kağıdı (daha fazlası yakında düzenli güncellemelerle gelecek)
2. Toplamda yaklaşık 500 premium duvar kağıdına sahip 15 premium albüm (gelecekte daha fazla güncelleme bekleyebilirsiniz)

Tüm duvar kağıtları yüksek kalitededir, vektör tabanlı bulutta depolanır. One4Wall duvar kağıdı uygulamasındaki küçük resim önizlemelerinin, duvar kağıdı olarak uyguladığınız gerçek görüntülerden biraz daha düşük kalitede olduğunu lütfen unutmayın. Uygulamamızı kullanmak için sabit bir internet bağlantınızın olması gerekir!

One4Wall uygulamasının içinde 4 sekme bulacaksınız:

1. Duvarlar
Bu sekmenin içinde, doğrudan uygulamamızdan uygulanmayı veya cihazınıza indirilmeyi bekleyen ücretsiz duvar kağıtları bulacaksınız. İlgilendiğiniz bir kategoriyi seçerek duvarları hızlıca bulabilirsiniz.

2. Premium
Bu sekmenin içinde birinci sınıf One4Wall albümlerini bulacaksınız. Her albüm farklı miktarda premium duvar kağıdı içerir. Bir Pro anahtarı satın almak, One4Wall uygulamasının sonraki güncellemelerinde eklenecek albümler de dahil olmak üzere tüm premium albümlerin ve duvar kağıtlarının kilidini açar.

3. Favoriler
Bu sekmenin içinde, favori olarak kontrol ettiğiniz tüm duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

4. One4Studio
Bu sekmede, tarafımızdan yapılan diğer tüm uygulamalara bağlantılar bulabilir ve bunlardan birini / birkaçını satın alarak bizi destekleyebilirsiniz.

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 4 MB
Android 5.0 ve üzeri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments