Over – GoDaddy Studio v7.26.1 Pro APK

İhtiyacınız olan her şeyi hızlı ve zahmetsizce tasarlayın ve düzenleyin. Hemen alın ve şık şablonlar, grafikler, yazı tipleri ve kullanımı kolay düzenleme araçları seçeneklerimizi kullanın. Markalı içeriğinizin ve kişisel sanat projelerinizin parlamasını sağlamak için filtreler, efektler ve harika grafikler uygulayın. İster bir logo yapımcısı, el ilanı yapımcısı, poster yapımcısı ister en son Instagram postanız için bir görüntü düzenleyicisi mi arıyorsunuz – Over, kreasyonlarınızı canlandıracak! Tek ihtiyacınız olan uygulama, telefon ve baş parmağınız!

En sevilen özellikler:

– Daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olacak hızlı tasarım düzenleri
– 1.700’den fazla şık ve kolay düzenleme şablonu
– 67.000’den fazla kullanıma hazır grafik içeren logo üreticisi
– 500’den fazla yazı tipi içeren Poster ve Afiş üreticisi
– En havalı stok görüntülerine sınırsız erişim
– Günlük yeni tasarım ilhamı
– Afiş yaratıcısı, logo yapımcısı, el ilanı yapımcısı ve grafik tasarım editörü hepsi kullanışlı bir uygulamada

• Anında oluşturun: Bir tasarım şablonu seçin veya sıfırdan başlayın. Her iki durumda da, bir esinti.
• Özelleştir: Metin ekleyin. Fotoğraf, renk, yazı tipi, şekil ve grafik seçin.
• Paylaş: Doğrudan Instagram, Facebook, Pinterest ve daha fazlasıyla paylaşın.

İşinizi patlatmak için Over’ı bir Logo yapımcısı ve Flyer yaratıcısı olarak kullanın!
Over ile olağanüstü yeni logo tasarımları oluşturun ve kalabalığın arasından sıyrılın. Yeni renk damlalık aracımızla yaratımlarınıza renk katın ve dünyayı büyüleyen görüntüler oluşturun. Over’i bir el ilanı üreticisi olarak kullanın ve markanızın güzel, el yapımı ve kolay düzenlenebilir fotoğraf şablonlarıyla öne çıkmasını sağlayacak etkili içerikler oluşturun. İster bir poster yapımcısı, el ilanı üreticisi, kartvizit üreticisi veya başka bir şeye ihtiyacınız olsun, Over’u tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Fikirlerinizi görselleştirin ve gerçeğe dönüştürün.

En iyi düzenleme araçları
Görüntüleri bir patron gibi düzenlemenize olanak tanıyan, sıcak bir şekilde beklenen maskeleme aracımız (silgi aracı olarak da bilinir) gibi inanılmaz düzenleme araçlarını kullanın. Fotoğraf arka planlarını kaldırabilir, çarpıcı kaybolan metin efektleri oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ve kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız! Resimleriniz parlak, profesyonel ve tam istediğiniz gibi görünecektir.

Over ile bir sonraki büyük pazarlama kampanyanızı oluşturun:
• Over’i tüm pazarlama materyallerinizi tasarlamak için bir logo üreticisi, el ilanı üreticisi ve poster yaratıcısı olarak kullanın
• Geniş kütüphanemizden çok çeşitli şablonlar, yazı tipleri ve tasarımlar kullanarak bir tür Instagram, Facebook ve Pinterest yayınlarından birini oluşturun. Unsplash fotoğraf serimize erişin ve bir sonraki Instagram hikayeniz için ilham alın… ya da sadece gözünüze çarpan görüntüyü kullanın.
• Fotoğrafınızı düzenleyin ve mükemmelleştirin: Over’ın fotoğraf düzenleyicisi, tasarımlarınızla dünyayı büyülemek için çok çeşitli düzenleme araçları içerir.
• Tasarımlarınızı pop yapmak için grafikler, resim yazıları veya logolar ekleyin.
• Tasarımınızı doğrudan uygulamadan sosyal medyaya gönderin.

Dünyanızı tasarlayın.
Göz kamaştırıcı Instagram Hikayesi şablonları, Facebook gönderileri, kapaklar, profil resimleri ve daha fazlası ile sosyal medya oyununuzu geliştirin. İstediğiniz şekilde düzenleyin ve doğrudan Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında yayınlayın. Ardından sosyal medyanın ötesine geçin: Bir sonraki dünya turunuza başlamadan önce kendi davetinizi, el ilanınızı veya albüm kapağınızı tasarlamak için muhteşem şablonlara göz atın!

Hazır, hazır, tasarım! Bugün indirin ve bir düğmeye dokunarak markanızı oluşturun.
Over PRO, ondan sonra otomatik olarak yenilenen yıllık abonelik seçeneği ile 7 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Ve taahhüt türü değilseniz, aylık seçeneğimize bir şans verin.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.
  • Facebook girişi çalışmakta.
  • Gereksiz izinler / servisler kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 30 MB
Android 6.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Onur
Onur
2 yıl önce

Linkler medium mod apk