Overdrop – Hava Durumu v1.8.6.16 Pro APK

Dark Sky Weather, AccuWeather ve WeatherBit gibi önde gelen hava tahmini sağlayıcıları tarafından desteklenmektedir – Overdrop Weather bir adım önde olmanıza yardımcı olur. 96 saatlik radar haritasını kullanın, 50’den fazla güzel widget arasından seçim yapın, şiddetli durum uyarılarıyla havanın üstünde kalın ve altı görünümden birini ayarlayın – beyazdan gri veya OLED siyahına.

Detaylı hiper hava durumu verileri. Önde gelen sağlayıcıların canlı hava durumu tahminleriyle Overdrop Weather, hiçbir zaman fırtınaya yakalanmamanızı sağlar. Yağmur veya parlaklık, kapsamlı hava raporlarımız, rüzgar hızı, yağmur, dolu, kar, UV endeksi, bulut örtüsü, basınç, nem ve görünürlük gibi sıcaklık gibi hava durumu verilerine anında erişmenizi sağlar.

Şiddetli hava uyarıları. Şiddetli hava koşulları uyarılarıyla güvenle yaşayın. Ayrıntılı bir hava durumu endeksi, aşırı fırtınalar gibi tehditler hakkında sizi uyarır ve güvende kalmanıza yardımcı olur. Overdrop Weather, bildirimlerinize önemli uyarılar gönderir, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

24 saatlik hava tahmini. Önümüzdeki hava durumunu görmek için güzel sıcaklık, rüzgar ve yağmur grafiklerimizi kullanın. Zaman çizelgeleri üzerindeki verileri görselleştiriyoruz, böylece dalgalanmaları tespit etmek kolay. (Örneğin, bir yağmur fırtınası yağmur grafiğindeki bir kamburla gösterilir ve sıcaklık grafiği ısı dalgalarını gösterir.) Ve 7 günlük hava tahmini ile bir hafta önceden planlayın.

7 günlük hava tahmini. Önümüzdeki yedi gün için öngörülerle bir hafta öncesine kadar planlama yapın. Bilgilendirici simgeler ve kısa genel bakış, güneş ışığı, fırtına veya donma sıcaklıkları gibi bir sonraki şeyin kristal berraklığında olduğu anlamına gelir. Endişelenecek bir şey daha az.

Özelleştirilebilir hava durumu bildirimi. Güzel bir hava durumu bildirimi ile canlı güncellemeler alın, böylece hiçbir zaman fırtınaya yakalanmazsınız. Simgelerden konum ve renge kadar bildirim görünümünü özelleştirin ve günlük hava durumu güncellemelerine abone olun. Durum Çubuğundaki sıcaklık, ekranınızın üstünde küçük bir simge görüntüler.

Hava durumu radarı. Bir adım önde olmak için radar haritalarını kullanın. Sıcaklık, rüzgar, yağmur ve nem gibi üç radar harita türünden (düz, küresel ve kelebek) ve dört radar katmanından birini seçin. Radar, Global Tahmin Sistemi ve EMC, NCEP, NWS ve NOAA’dan gelen verilerle çalışır. Küresel bir radar ağı tarafından toplanan bilgiler, çiseleme, fırtına veya kar yağışı gibi yağışların kesin olarak belirlenmesine yardımcı olur ve GWS yaklaşan değişiklikleri haritalamak için matematiksel bir analiz yapar.

Ana ekran widget’ları. Canlı hava durumu tahminini, zamanı ve pil durumunu gösteren elli bağımsız widget arasından seçim yapın. Bu, Pixel Launcher’dan Bir Bakışta widget’ını içerir. Overdrop Hava Durumu widget’ları herhangi bir ev uygulamasıyla çalışır ve üçüncü taraf araçlar gerektirmez.

3 hava sağlayıcısı. Hepsi önde gelen canlı hiper hava tahmin sağlayıcılarından bazıları olan Dark Sky Weather1, AccuWeather veya WeatherBit’i kullanın. Hava durumu sağlayıcılarını istediğiniz zaman Ayarlar → Hava Durumu Sağlayıcısı’nda değiştirin.

Dahili gizlilik. Overdrop Weather’da yerleşik gizlilik vardır, bu nedenle konum verileri hiçbir zaman cihazınızdan ayrılmaz. Ve asla Google Hesabınıza veya diğer oturum açma hizmetlerine bağlanmıyoruz.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.
  • Gereksiz izinler / servisler kaldırıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 16 MB
Android 5.0 ve üzeri
Linkleri geçmekte sorun yaşıyorsan tıkla

Reklamsız linkler sadece VIP üyelere özeldir. VIP hakkında bilgi için tıklayınızGiriş Yap

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments